Sklypas Kaune, Petrašiūnuose, Ateities pl.

Sklypai (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Kaina, €:148 000 €
1 aro kaina:4 032.70 €
Veiksmas:Parduoda
Sklypo plotas:36.70 a
Žemės paskirtis:Komercinei veiklai
Gyvenvietė:Kaunas
Mikrorajonas:Petrašiūnai
Gatvė:Ateities pl.

Besiribojantis su A1 magistrale, su nuovaža, priešais LEZ zoną, šalia Lukoil degalinės, parduodamas komercinis sklypas, susidedantis iš trijų sklypų, yra detalus planas vienam iš sklypų.
Sklypai yra 17,4 a, 8,7a ir 10,5a. Didysis sklypas 17,4a su detaliuoju planu, detalus planas parengtas logistikos centrui, taciau planuojant degalų kalonėlės ar kitą magistralės aptarnavimo veiklą, didėja užstatymo plotas, galima statyba arčiau magistralės.
Puikus sklypas, su dideliu pravažiuojamumu, įvairiai veiklai, Kaune, šalia A1 autostrados, Kaunas-Vilnius, prie "Lukoil" degalinės, priešais LEZ zoną, turintis tiesioginę nuovažą.
Lygus reljefas, didžiausiam sklypui yra parengtas detalusis planas, aplink komercinės įmonės, sandėliai.
Sklypo paskirtis pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos, ir komercinės paskirties. Visos miesto komunikacijos šalia.
Tai puiki vieta vystyti įvairios komercinės paskirties projektus, strategiškai labai gera vieta vystyti aptarnavimo, paslaugų ar gamybinę, sandėliavimo ir kitą komercinę veiklą. Šiuo metu sklypai keliami, vežamas gruntas.

Taip pat yra daugiau parduodamų sklypų:
17, 43 a. Elektrėnų g.
12 , 18, 20, 71 ir 105 a. Taikos pr.
10 a Draugystės g.
8, 10, 17 ir 35 Šalia Ateities pl., autostrada A1.
100 a Plento g., (šalia LEZ zonos).
1,9 ha Plento g., (šalia LEZ zonos).
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku