Sklypas Lazdijų r. sav., Dumbliauskuose

Sklypai (parduoda, siūlo) Lazdijuose skelbimas

Kaina, €:44 000 € (151 923.20 Lt)
1 aro kaina:64.71 € (223.42 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Sklypo plotas:680.00 a
Žemės paskirtis:Namų valda
Savivaldybė:Lazdijų r. sav.
Gyvenvietė:Dumbliauskai

Yra suformuota sodybvietė, patvirtiniti projektai trijų pastatų statybai, buvusios senosios sodybvietės vietoje. Yra trifazės elektros įvadas.

APIE SODYBVIETĘ
Sodybvietė ribojasi 300m. su Rietaviškės upės pakrane, bei ribojasi 55m. su Dumblinio ežeru. Aplinkui sodybvietę auga 80 metų amžiaus pušynas (5ha.) Artimiausias kaimynas 400m. Iki centrinio asfaltuoto kelio Kapčiamiesčio pl. 1km. gero žvyruoto kelio (Kapčiamiestis-Liepalingis). Sodyba yra miško dauboje su nuostabiu kraštovaizdžiu.
Sodybvietė randasi hidrografiniame draustinyje ir nazionaliniam regioniniam parke.
Šalia maršrutas "Veisiejų ir Kapčiamiesčio ežeryno tarpuežerėmis"

APIE EŽERĄ
Dumblis arba Dumblinis – ežeras pietų Lietuvoje, Lazdijų rajone, Kapčiamiesčio seniūnijoje, apie 3 km į šiaurės rytus nuo Kapčiamiesčio. Ilgis iš šiaurės rytų į pietvakarius 1,4 km, o didžiausias plotis 0,4 km. Giliausia vieta siekia 24,5 m. Ežero dubuo rininės kilmės. Krantai daugiausia aukšti, paveikti erozijos, tik pietuose ir šiauriniame gale žemi ir pelkėti. Iš šiaurės prieina Ilgininkų miškas. Atabradas padengtas smėliu, labai siauras, negausiai apaugęs vandens augalija. Dugnas padengtas molingomis nuosėdomis.
Į Dumblį suteka 4 upeliai (vienas jų - iš Dumblaičio ežero), o pietuose išteka upelis į Neviedžio ežerą (Baltosios Ančios baseinas).
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X