Sklypas Šakių r. sav., Kretkampyje

Sklypai (parduoda, siūlo) Šakiuose skelbimas

Kaina, €:231 696.01 €
1 aro kaina:322.70 €
Veiksmas:Parduoda
Sklypo plotas:718.00 a
Žemės paskirtis:Komercinei veiklai
Savivaldybė:Šakių r. sav.
Gyvenvietė:Kretkampis

Parduodamas investicinis projektas - 7.18 ha žemės sklypas (valstybinės žemės nuoma) su 7-iais statiniais Kretkampyje, pušyne prie Nemuno.
Sklypo dislokacijos vieta yra Kretkampio kaimas, Lekėčių seniūnija, Šakių rajonas, Marijampolės apskritis. Sklypo teritorija priklauso Šakių miškų urėdijai, Lekėčių girininkijai. Bendras sklypo plotas yra 7,1821 ha kuriame:
1.Žemės ūkio naudmenų plotas viso (pievų ir natūralių ganyklų plotas): ha;
2.Kelių plotas: ha
3.Užstatyta teritorija: ha
4.Vandens telkinių plotas: ha
5.Kitos žemės plotas: ha
Sklypo paskirtis yra kita (komercinės paskirties ir smulkaus verslo objektams statyti ir eksploatuoti). Sklypo teritorijoje yra septyni įvairaus dydžio 1930 – 1980 metų statybos statiniai. Sklype yra visos svarbiausios komunikacijos: elektra, vanduo, dujos, fekalinė kanalizacija.
Sklypas yra vizualiai patrauklioje ir įspūdingoje vietoje – teritorija ant Nemuno kranto (iki Nemuno ~200 m.), šalia sklypo yra tvenkiniai, horizonte atsiveria puikūs vaizdai į aplink esančius miškus, miestelius, puikiai matosi neogotikos stiliaus Vilkijos bažnyčia. Sklypo reljefas yra įvairus: jis yra šiek tiek kalnuotas, sklypą supa spygliuočių bei lapuočių miškai. Pačiame sklype vyrauja pušys.
Privažiavimas iki sklypo ribos yra puikus - kelias yra asfaltuotas ir tik ~3 km. gero žvyrkelio. Visas kelias driekiasi Nemuno pakrante, nėra apkrautas transporto judėjimu, nes pagrindinis srautas juda rajoninės reikšmės keliu link Šakių. Sklypas puikiai matomas nuo kelio.
Šakių rajonas turi daug įdomių, lankytinų vietų. Netoli sklypo yra Lekėčių girininkijos gamtos ir miškininkystės istorijos informacijos centras, S. Mikytų, S. Šėtijų piliakalniai, Zapyškio senoji, Zapyškio naujoji bažnyčios, Vilkijos kelto prieplauka, Zapyškio kilnojamoji prieplauka, Pagonijos uola, Mockynės turizmo centras, Pušyno poilsiavietė ir kt. Vietovėje yra nemažai kultūros paveldų, kuriuos aplankyti yra nesudėtinga. Kitoje Nemuno pusėje yra senasis Panemunės kelias, kurio pakelėje yra daug pilių, kitų įdomių vietų.
Dislokacijos atžvilgiu sklypas yra labai patogioje vietoje. Nuo teritorijos iki Kauno miesto – 35 km. puikiu asfaltuotu keliu (tik 2 km. gero žvirkelio), iki Vilniaus - 144 km., iki Klaipėdos – 180 km. (Atstumai iki artimiausių miestų, miestelių, gyvenviečių pateikti 3 psl.). Netoli sklypo yra Pavilkijys, kuriame yra puiki galimybė pasiekti miestus, esančius už Nemuno, t.y. Vilkijos keltas (žr. 32 psl.). Tame pačiame miestelyje yra ir neseniai pastatyta prieplauka, kurioje gali švartuotis laivai. Tokia prieplauka įrengta ir Zapyškio miestelyje, esančiame vos 17 km. nuo šio sklypo. Tokiu būdu galima pasiekti pajūrį, Kauną.
Dėl vietos unikalumo, patogumo, įvairiapusiškumo sklypas yra tinkamas įgyvendinti daugeliui idėjų: sportininkų treniruočių ir poilsio centras, vaikų ir paauglių sporto ir poilsio stovyklos, intensyvios rekreacijos zona – poilsiavietės kompleksas su kempingo ir autoturistų segmentu, privačių užmiesčio vilų kompleksas, gyvenamųjų namų kvartalas ir pan. Kaina: Lt. GEPARD, Giedrius Šulskis

Yra elektra


Yra vandentiekis


Yra kanalizacija

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X