Sklypas Trakų r. sav., Užugiryje

Sklypai (parduoda, siūlo) Trakuose skelbimas

Kaina, €:550 000 €
1 aro kaina:423.08 €
Veiksmas:Parduoda
Sklypo plotas:1300.00 a
Žemės paskirtis:Namų valda
Savivaldybė:Trakų r. sav.
Gyvenvietė:Užugiris

PARDUODAMAS, ISTORIJA DVELKIANTIS SKLYPŲ MASYVAS SU EŽERU, INVESTICINIAM PROJEKTUI!

Važiuojant iš istorinių Trakų pro Užutrakį, Vievio link, 5–ajame kilometre, įsikūrusi Užugirio gyvenvietė, kurios kraštovaizdis aptiktas dar Vytauto Didžiojo laikais, puoselėjamas iki šiol, kviečia mus apsigyventi čia, kur laikas sustoja... Šalia Grafo Tiškevičiaus kumetynė su veikiančiomis arklidėmis, dvaras su autentiškais priestatais ir kalnais kalvelėmis apaugusi teritorija miškinga mišria augmenija. Lyg amžinas priekaištas Lietuvos kraštovaizdžiui ir jos istorijai, didžiuojasi savo ežeringa akimi, nors ir nedidelis, bet jaukus 10 hektarų vandens telkinys, prancūzišku pavadinimu ŽAKAS, pilnas įvairiausios gyvūnijos. Pradedant vėžiais ir baigiant upėtakiais. Aplink šaltinių ir upelių išvagotos vietovės, kurias, galima išpuoselėti rekreacinėmis, šeimų ir giminaičių mėgstamomis vietoms.
Sklypų masyvas aplink ežerą apsivijęs 13ha plotu, kuriame žaismingai kraštovaizdžio ir galimo vystyti projekto architektų sudėliotos antrųjų namų ar nuolat gyvenamosios valdos sklypų teritorijos - 30 namų valdos sklypų. Viloms - vietos pačios gražiausios, paliktos prie pat dešiniojo ežero kranto, prie pat vandens - 6 namų valdos sklypų su pakrante.
Kairiąjame krante jau besikuriantys naujakuriai su senojo kaimo autentika net šnibžda patogumu, naujumu ir garbingu požiūriu į gamtos vertybes. Lieptai, paplūdimiai, žvejybinės vietos ir kruopščiai išpuoselėta kaimynystė ankstyvą pavasarį jau kviečia sustoti ir grožėtis stingdančiu iš grožio paveikslu.
Net nesunku įsivaizduoti kokie čia saulėlydžiai ir saulėtekiai, o naktinis dangaus žvaigždynas atsispindintis vandenyje, leidžia mums pajausti gyvenimą, kuris tik pagal savo gyvenimo būdą ir gamtos įkvėpimą.
Čia ir Angelų kalnas, simbolizuojantis ypatingą ir nuolat lankomą garbingų svečių, kilnių visuomeninių judėjimų ir iniciatyvų vietą, su mediniais koplytstulpiais ir skulptūromis.
Čia pat komercinės paskirties sklype, puoselėjama puiki idėja žuvininkystės ūkiui, restoranui, kur ką tik pagauta žuvis ant svečių stalo, galėtų pavirsti bet kokios pasaulio virtuvės kepsniu. Mat 10 arų žemės plotas prie pat ežero yra priklausantis valstybei, gali būti parengtas ES struktūrinių lėšų įsisavinimui ir būtent tokiam projektui.

Investicinio projekto duomenys:
13ha plote sklypų masyvas,
30 namų valdos sklypų;
6 namų valdos sklypų su pakrante;
sklypai nuo 12 iki 40 arų;
Pridėtinė vertė:
Komercinės paskirties sklypas, žuvininkystei ir restoranui vystyti.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku