Sklypas Varėnos r. sav., Jablanave

Sklypai (parduoda, siūlo) Varėnoje skelbimas

Kaina, €:16 000 €
1 aro kaina:186.05 €
Veiksmas:Parduoda
Sklypo plotas:86.00 a
Savivaldybė:Varėnos r. sav.
Gyvenvietė:Jablanavas

GAMTOS APSUPTYJE PARDUODAMAS 86A. ŽEMĖS SKLYPAS JABLANAVO KAIME, VARĖNOS R., DZŪKIJOS NAC. PARKE!
Parduodamas žemės sklypas itin patrauklioje vietoje - Jablanavo kaime, Varėnos r. Sklypas yra apsuptas miško iš visų pusių, tačiau yra lengvai privažiuojamas. Padarytas elektros įvadas ir gautas leidimas statyti 3 pastatus (gyvenamąjį ir pagalbinius). Privalumas tas, kad statybų leidimas galioja neribotą laiką, o statant namą nereikia laikytis A+ energetinių reikalavimų, kadangi statybų leidimas gautas dar iki energetinių reikalavimų įsigaliojimo. Sklypo plotas – 86 arai, kuriame yra pakankamai vietos įsirengti gyvenamąją bei rekreacines zonas. Sklypo didžioji dalis yra lygaus reljefo, mažesnė dalis sklypo yra šlaitas link Merkio iki kurio tik 350 metrų pėsčiomis.
Sklype yra senų medžių, kadangi šioje vietoje anksčiau stovėjo sodyba. Yra išlikęs akmeninis rūsys, kitų pastatų pamatų fragmentai. Tiems, kas domisi senomis sodybomis ir senomis vietomis, žino, kad sklypai, kuriuose anksčiau buvo gyvenama, turi aurą! Kviečiu apžiūrėti šia vietą kartu ir suprasite, ką reiškia sodybvietė su aura!
Kraštinis sklypas, kaimynas tik iš vienos pusės. Aplink vien tik miškai, kurie prasideda tiesiog sodybos kieme, tad grybauti, uogauti galėsite pradėti tiesiog savo kieme!
Norintiems gyventi ar ilsėtis miške, ši vieta puikia tinka. Miško terapija garantuota.
Iki pat sklypo geras asfaltuotas privažiavimas, tik paskutiniai 550 metrų paprastas keliukas. Garantuojame, kad net gilią žiemą privažiuosite iki šios vietos!

PAGRINDINIAI SKLYPO PRIVALUMAI:
• LYGUS RELJEFAS, DALIS ŠLAITAS.
• GALIOJANTIS STATYBŲ LEIDIMAS.
• ELEKTROS ĮVADAS SKLYPE.
• SKLYPE YRA JAUNŲ IR SENŲ MEDŽIŲ.
• NETOLI SKLYPO MERKYS - TIK 350 METRŲ IKI VANDENS.
• KAIMYNAI ATOKIAU.
• MIŠKAS PRASIDEDA KIEME, TAD ČIA GALIMA NE TIK RINKTI GRYBUS AR UOGAS, BET IR ĮKVĖPTI TYRO ORO.
• ĮVAIRUS LAISVALAIKIS, NETOLIESE ESANČIOS LANKYTINOS VIETOS.
• GERAS PRIVAŽIAVIMAS ASFALTUOTU KELIU ( TIK PASKUTINIAI 550 M. KELIUKAS).
• PUIKUS SUSISIEKIMAS SU DRUSKININKAIS.
• STATYBAS GALIMA PRADĖTI IŠ KARTO PO SKLYPO ĮSIGYJIMO.

Pastaba: bendra elektros įvado ir statybų leidimo vertė - 3000 eurų, kurie jau yra įskaičiuoti į sklypo kainą!
Puiki vieta ieškant ramybės ir privatumo, tačiau nenorint gyventi vienkiemyje! Kviečiu apžiūrėti bei įsitikinti vietos privalumais!
KYLA KLAUSIMŲ? NORITE APŽIŪRĖTI? SKAMBINKITE AR RAŠYKITE! SIŪLYKITE SAVO KAINĄ - MES APSVARSTYSIME VISUS JŪSŲ PASIŪLYMUS!
IEŠKOTE AR PARDUODATE NT DZŪKIJOJE?! NEMOKAMAI KONSULTUOJU ŽEMĖS IR MIŠKŲ SKLYPŲ, NAMŲ, SODŲ, SODYBŲ, KOMERCINIŲ PATALPŲ PARDAVIMU, SKLYPŲ PASKIRČIŲ KEITIMAIS, NT PLĖTOJIMO IR VISAIS TEISINIAIS SU NT SUSIJUSIAIS KLAUSIMAIS. IŠGIRSKITE PROFESIONALŲ PATARIMĄ - SPRĘSKITE PATYS!
DĖMESIO! Šios vietos pirkėjams taikoma ypatinga nuolaida užsisakant sodybą "Dainava", esančią Dzūkijoje, Varėnos r. (www.sodybadainava.lt arba Facebook'e "Sodyba Dainava")
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku