Sklypas Varėnos r. sav., Maskaukoje

Sklypai (parduoda, siūlo) Varėnoje skelbimas

Kaina, €:35 000 €
1 aro kaina:73.10 €
Veiksmas:Parduoda
Sklypo plotas:478.80 a
Žemės paskirtis:Žemės ūkio veiklai
Savivaldybė:Varėnos r. sav.
Gyvenvietė:Maskauka

PARDUODAMAS IŠSKIRTINIS 478 ARŲ SKLYPAS MASKAUKOJE, VARĖNOS R., RIBOJASI SU MERKIU, LABAI GERAS PRIVAŽIAVIMAS.
Parduodamas išskirtinis 478 arų žemės sklypas, kuris ribojasi su Merkio upe bei yra puikiai privažiuojamas visus metus ir bet kokiu oru. Atstumas nuo pagrindinio kelio (asfalto) iki pat sklypo tik 500 metrų! Sklypas yra žemiau nei A4 kelias, todėl miškas bei aukščių skirtumas tarp sklypo ir kelio, apsaugo vietą nuo triukšmo ar pašalinių garsų. Svarbu! Pagal hidrometereologų sudarytą Merkio užliejamų teritorijų žemėlapį, ši vieta yra saugi ir neužliejama, tad galima statyba!
Iš užstatomos teritorijos sklype, matosi Merkio upė.
Bendras sklypo plotas 4,8 ha, tačiau poreikiui esant, gali būtų daromas formavimo-pertvarkymo projektas ir gali būti suformuoti atskiri ir vienas nuo kito nepriklausomi sklypai.
Yra galimybė pirkti visą didijį sklypą arba atskiras dalis, kadangi ši vieta dėl savo formos tinka vienos sodybos kūrimui arba gali būti suformuotos atskiros sodybvietės - 4,8 ha plotas leidžia suformuoti keturis beveik lygiaverčius atskirus sklypus po 1,2 ha (120 arų). Vieta pakankamai lygi, tad reljefo/landšafto formavimo išlaidos būtų minimalios. Galima išsikasti keturis atskirus prūdus bei įsižuvinti skirtingų žuvų rūšimis.
Vieta puikiai tinka kaimo turizmui, trumpalaikio apgyvendinimo verslui ar kitoms komercinėms veikloms!
Dėmesio! Kartu su sklypu parduodamas domenas WWW.MERKIONAMAI.LT
Padėsiu susitvarkyti visus reikiamus dokumentus iki statybos leidimo gavimo!
PAGRINDINIAI SKLYPO PRIVALUMAI:
• SKLYPAS RIBOJASI SU MERKIO UPE (PO PIRTELĖS GERA ATSIGAIVINTI MERKYJE).
• SKLYPAS YRA ATOKIAU NUO KAIMYNŲ, TAD ŠI VIETA YRA GANA PRIVATI (SKLYPAS ATOKIAU NUO PRAVAŽIUOJAMŲ GATVIŲ)
• GALIMYBĖ VYSTYTI VERSLĄ IR GYVENTI TOJE PAČIOJE VIETOJE.
• IŠ SKLYPO ATSIVERIA VAIZDAS Į MERKIO UPĘ
• SKLYPAS LABAI ŠVIESUS IR SAULĖTAS.
• GALIMYBĖ ĮSIRENGTI KETURIS ATSKIRUS ĮVAIRAUS DYDŽIO PRŪDUS
• TIK 500 METRŲ NUO A4 MAGISTRALINIO KELIO
• ATLIKTI GEODEZINIAI MATAVIMAI, SKLYPO RIBOS NUŽYMĖTOS.
• GERAS PRIVAŽIAVIMUS IŠTISUS METUS IR BET KOKIU ORU.
• ERDVUS IR ĮDOMAUS RELJEFO SKLYPAS.
• VIENFAZĖ ELEKTRA SKLYPE (TRIFAZIS ELEKTROS ĮVADAS KAINUOTŲ PAPILDOMAI)
KODĖL IŠSKIRTINIS? Merkys tik nuo Valkininkų tampa gražiu, išvaizdžiu ir išraiškingu, o nuo Kaibūčių kaimo visos Merkio pakrantės patenka į Dzūkijos Nacionalinį parką. Taigi, vertinant atstumą tarp Valkininkų ir Kaibučių (apie 70 km), yra tik keletas vietų prie Merkio su geru privažiavimu, elektra sklype, neužliejama teritorija, geru priėjimu prie Merkio. Ir būtent šis sklypas atitinka visus kriterijus: atstumas iki Vilniaus įveikiamas greičiau nei per valandą, sklypas yra erdvus, gali būti dalinamas į 4 erdvius sklypus, yra NEUŽLIEJAMAS ir šalia yra tik vienas kaimynas, kurio sodyba yra atokiau. Nuostabi vieta privačiam poilsiui, gyvenimui ar verslui!
Dėmesio! Sklypas gali būti parduodamas dalimis, t.y. po ca. 120 arų. Atskirų sklypų kainos (sklypų numeriai sužymėti nuotraukose):
Sklypas 1: 1,22 ha - 15 000 Eurų.
Sklypas 2: 1,17 ha - 15 000 Eurų.
Sklypas 3: 1,14 ha - 15 000 Eurų.
Sklypas 4: 1,26 ha - 17 000 Eurų.
NUOSTABUS SKLYPAS ANT MERKIO KRANTO. TAI VIETA, KURIĄ VERTA PAMATYTI IR JOJE PABŪTI!!
NORĖDAMI APŽIŪRĖTI, BŪTINAI SUSISIEKITE SU MANIMI IR LEISKITE JUMS APRODYTI ŠIĄ VIETĄ.
ESU ĮGYVENDINĘS IDENTIŠKOS APIMTIES PROJEKTĄ (WWW.SODYBADAINAVA.LT), TODĖL MIELAI PASIDALINSIU PATIRTIMI, O POREIKIUI ESANT PADĖSIU JUMS ĮGYVENDINTI SAVO SVAJONIŲ PROJEKTĄ ANT MERKIO KRANTO.
KYLA KLAUSIMŲ? NORITE APŽIŪRĖTI? SKAMBINKITE AR RAŠYKITE! SIŪLYKITE SAVO KAINĄ - MES APSVARSTYSIME VISUS JŪSŲ PASIŪLYMUS!
IEŠKOTE AR PARDUODATE NT DZŪKIJOJE?! NEMOKAMAI KONSULTUOJU ŽEMĖS IR MIŠKŲ SKLYPŲ, NAMŲ, SODŲ, SODYBŲ, KOMERCINIŲ PATALPŲ PARDAVIMU, SKLYPŲ PASKIRČIŲ KEITIMAIS, NT PLĖTOJIMO IR VISAIS TEISINIAIS SU NT SUSIJUSIAIS KLAUSIMAIS. IŠGIRSKITE PROFESIONALŲ PATARIMĄ - SPRĘSKITE PATYS!
DĖMESIO! Šio sklypo pirkėjams taikoma ypatinga nuolaida užsisakant sodybą "Dainava", esančią Dzūkijoje, Varėnos r. (www.sodybadainava.lt arba Facebook'e "Sodyba Dainava")
____________________________________________________
Vilnius, Varėna, Dzūkija, Druskininkai, Alytus, namai, sodybos, sklypai, ežerai, upės, Marcinkonys, Daugai, Margionys, Valkininkai, Matuizos, Mergažeris, Glūkas, Merkys, Ūla, Varėnė, Nemunas, Lavysas, Glėbas, Nedzingė, Tolkūnai, Senoji Varėna, Merkinė, Dubičiai, Vydeniai, Barčiai, mikalčiūnai, miškas, gamta, Šilo g., Derėžnyčia,Ūta, Rudnia, Merkio namai, A4.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku