Sklypas Vilniaus r. sav., Buivyduose, Buivydų g.

Sklypai (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:31 900 €
1 aro kaina:243.51 €
Veiksmas:Parduoda
Sklypo plotas:131.00 a
Žemės paskirtis:Namų valda
Savivaldybė:Vilniaus r. sav.
Gyvenvietė:Buivydai
Gatvė:Buivydų g.

PARDUODAMAS SKLYPAS BUIDVYDŲ KAIME, NERIES REGIONINIAME PARKE!!!

131 a. - Namų valdos - 31 900 Eur.

SKLYPAI. Parduodamas sklypas yra Neries regioniniame parke. Tai vienintelis sklypas kuriame leidžiamos statybos, nes nuo šio sklypo ribos prasideda Regioninio parko zona. Sklypas ribojasi su mišku. Sklypui yra padaryti kadastriniai matavimai 2014 metais. Prie pat sklypo yra elektros laidai. Nuo sklypo iki Vilniaus 30 km., iki Trakų 30 km., iki Kernavės 10 km. Aplink sklypą daug lankytinų vietų.

Netoli sklypo yra:

• Buivydų piliakalnis – 2011 metais, šis piliakalnis kartu su netoliese stūksančiu Bradeliškių piliakalniu, buvo sutvarkytas ir pritaikytas lankymui. O 2012 metais įrengus privažiavimo kelią, Buivydų piliakalnis tapo žymiai lengviau pasiekiamas. Nuo Buivydų piliakalnio atsiveria puikūs panoraminiai vaizdai į lyg kanjonas besidriekiantį Dūkštos slėnį. Lankytojai jau spėjo pamėgti Buivydų piliakalnio šiaurinėje dalyje, virš aukšto šlaito, įrengtą apžvalgos aikštelę. Pro piliakalnius vingiuoja 5 km ilgio “ekstremaliausias” pažintinis pėsčiųjų takas, kuriuo kviečiame pakeliauti.

• Karmazinų pilkapynas – didžiausias Vilniaus apylinkėse. Daugiau kaip 10 ha plote čia išliko apie 140 pilkapių, kuriuose mūsų protėviai buvo laidojami V-VIII a. Po archeologinių tyrimų čia atkurti trys pilkapiai – vieninteliai Lietuvoje. Pro juos vingiuoja pažintinis pėsčiųjų takas, kuriuo galima pasivaikščioti miškingu slėniu tekančios Neries pakrante.

• Dūkštų ąžuolynas – tai pats didžiausias ir vienas seniausių natūralių ąžuolynų visoje Lietuvoje. Senesnių nei 200 metų ąžuolų paunksmėje namus sau randa daugybė rūšių retų ir nykstančių gyvūnų, augalų, grybų bei kerpių. Čia galima sutikti net 7 šikšnosparnių rūšis, didžiąją miegapelę, elnius, šernus, žaliąsias meletas, didįjį margąjį genį, juodąjį gandrą, mažąjį erelį rėksnį, pelėdas, lyg paukštį „čiulbančias“ varles – raudonpilves kūmutes ir kitus, mažesnius, padarėlius…

• Dūkštos pažintinis takas – tai vienas sudėtingiausių, daug fizinių jėgų reikalaujantis, tačiau pats įdomiausias Neries regioninio parko maršrutas, kuriuo tikrai verta keliauti. Prieš daugybę metų Lietuvoje tirpstantys ledynmečio vandenys giliai pragraužė žemę, sukurdami nepakartojamo grožio lietuvišką kanjoną – Dūkštos upelio slėnį. Čia, miškingame ir vingiuotame slėnyje, namus rado ne tik retosios augalų ir gyvūnų rūšys, bet ir unikalūs praeities liudytojai – Bradeliškių ir Buivydų piliakalniai bei piramidę primenantis Karmazinų alkakalnis. Keliaudami taku galėsite aplankyti ne tik juos, bet ir užkopti į dvi aukštas atodangas, išvysti storiausią apylinkėse Šventąjį Daubų ąžuolą bei pasigrožėti puikia Neries slėnio panorama, atsiveriančia nuo Ąžuolų kalno regyklos.

• Karmazinų pažintinis takas – lyg gausybės ragas: čia stūkso didžiausias Vilniaus apylinkėse pilkapynas, Neris išsilieja į plačiausią savo vagą parko teritorijoje, stūkso aukščiausias skardis su daugiausia laiptelių į jo viršūnę ir… galima rasti daugiausia vietų išsikepti kepsnį bei pasidžiaugti miško ir upės darna! Jų šiame pažintiniame take – net penkios. Kiekvienoje iš jų įrengti stalai, suolai, laužavietės bei pavėsinės – pasislėpti nuo permainingo ir ne visada draugiško lietuviško oro…

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku