Sklypas Vilniaus r. sav., Pagiriuose, Kalno g.

Sklypai (nuomoja, nuomai) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:850 €
1 aro kaina:29.31 €
Veiksmas:Nuoma
Sklypo plotas:29.00 a
Žemės paskirtis:Komercinei veiklai
Savivaldybė:Vilniaus r. sav.
Gyvenvietė:Pagiriai
Gatvė:Kalno g.


Vilniaus raj. Pagiriuose, Kalno g., aptvertoje ir saugomoje teritorijoje, išnuomojamos sekančių plotų aikštelės:
1. 29 a ploto. Aikštelė lygi. Smulkinto betono danga. Tinkama sandėliavimui, autotransporto laikymui ar pn. Nuomos kaina: 850 EUR/mėn + PVM.
2. 30 a. ploto. Aikštelė lygi, betonuota (be jokių pašalinių konstrukcijų). Tinkama sandėliavimui, autotransporto laikymui ar pn. Nuomos kaina: 900 EUR/mėn + PVM.
3. 84 a. ploto. Aikštelės danga: 30 a. ploto asfaltuota, likusi dalis - smulkinto betono danga. Aikštelei priklauso 970 kv.m. ploto sandėlis su stogo konstrukcija. Į aikštelę atvesta elektra. Nuomos kaina: 2100 EUR/mėn + mokesčiai.
Strategiškai gera vieta: iki aikštelės veda asfaltuotas kelias. Vidaus keliai, teritorijoje, taip pat asfaltuoti. Sklypo kaimynystėje yra įsikūrę keli dideli žvyro karjerai. Maždaug už 4 km nuo teritorijos yra įsikūręs naujas Vilniaus intermodalinis terminalas. Taip pat už 4 km nuo teritorijos yra Pietinis Vilniaus aplinkkelis, kuris orientuotas į magistralę Vilnius – Klaipėda, bei kryptį Vilnius – Minskas. Iki Vilniaus oro uosto – 13 km.Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku