Sklypas Vilniaus rajono sav., Pagiriuose, Kalno g.

Sklypai (nuomoja, nuomai) Vilniuje skelbimas

Nuoma . 2020-09-01. Skelbimo ID: P11942122
Kaina, €:990 €
1 aro kaina:30.00 €
Veiksmas:Nuoma
Sklypo plotas:33.00 a
Žemės paskirtis:Komercinei veiklai
Savivaldybė:Vilniaus rajono sav.
Gyvenvietė:Pagiriai
Gatvė:Kalno g.

Vilniaus raj. Pagiriuose, Kalno g., aptvertoje ir saugomoje teritorijoje, išnuomojamos sekančių plotų aikštelės:
* 33 a ploto. Aikštelė lygi, betonuota (be jokių pašalinių konstrukcijų). Tinkama sandėliavimui ar panašiai veiklai. Nuomos kaina: 990 EUR/mėn + PVM.
* 47 a ploto. Aikštelė lygi, sukietinta betono skalda, (be jokių pašalinių konstrukcijų). Tinkama sandėliavimui ar panašiai veiklai. Nuomos kaina: 1200 EUR/mėn + PVM.
* 50 a ploto. Aikštelė lygi, asfaltuota (be jokių pašalinių konstrukcijų). Tinkama sandėliavimui ar panašiai veiklai. Nuomos kaina: 1500 EUR/mėn + PVM.
Galima 130 a ploto aikštelės nuoma.
Strategiškai gera vieta: iki aikštelės veda asfaltuotas kelias. Vidaus keliai, teritorijoje, taip pat asfaltuoti. Sklypo kaimynystėje yra įsikūrę keli dideli žvyro karjerai. Maždaug už 4 km nuo teritorijos yra įsikūręs naujas Vilniaus intermodalinis terminalas. Taip pat už 4 km nuo teritorijos yra Pietinis Vilniaus aplinkkelis, kuris orientuotas į magistralę Vilnius – Klaipėda, bei kryptį Vilnius – Minskas. Iki Vilniaus oro uosto – 13 km.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku