Sklypas Vilniuje, Silvestro Gimžausko g.

Sklypai (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2020-09-01. Skelbimo ID: P11998318
Kaina, €:24 600 €
1 aro kaina:2 050.00 €
Veiksmas:Parduoda
Sklypo plotas:12.00 a
Žemės paskirtis:Namų valda
Savivaldybė:Vilnius
Gyvenvietė:Vilnius
Gatvė:Silvestro Gimžausko g.

Parduodami 2 namų valdos sklypai Vilniuje, Verkių sen., Pagubėje (Sakališkėse), S.Gimžausko g. 2 ir S.Gimžausko g. 4, naujame individualių namų kvartale, paskirtis – Kita; naudojimo būdas - Vienbučių ir dvibučių gyv.pastatų teritorijos.

Sklypai lygaus reljefo, jų dydis: 11,96 a (26m x 43m) ir 12,05 a. (26m x 45m). Privažiavimas asfaltuotomis Žaliųjų ež., Sakališkių gatvėmis pro Balsius arba Molėtų plentu pasukus ties Didžiąja Rieše.
Prie Pagubės gatvės yra viešojo transporto stotelė (miesto autobusai Nr. 36; 65; 79). Aplinkui išvystyta inžinerinė struktūra, geras susisiekimas su Vilniaus centru, netoli mokykla ir parduotuvės. Ties sklypų ribomis Gimžausko gatvėje nutiesti ESO požeminiai elektros tinklai - 0,4 kV kabelis, sklypai be jokių servitutų ar apribojimų.

Kaimynystėje jau pastatytas naujas gyv. namas (S. Gimžausko g. Nr. 6 ir 8), o pačioje S.Gimžausko gatvėje pradėti statyti dar 4 gyv. namai. Nemažai naujų namų pastatyta Alšėniškio ir V.Protasevičiaus gatvėse.

Tik 2 km iki Balsių ir Gulbinų ežerų, aplink kuriuos yra sveikatingumo trasos, dviračių takai, šalimais daug lankytinų vietų: Verkių kraštovaizdžio regioninis draustinis, Cedrono aukštupio dendrologinis draustinis, Verkių regioninis parkas, Jamonto parkas, Verkių dvare įsikūręs Botanikos institutas.

Pagubė bei Sakališkės - Vilniaus miesto dalis įkurta į Šiaurę nuo Balsio ež. Pietryčiuose ribojasi su Krakiškėmis, Šiaurėje - su Vilniaus rajonu, iš Pietų ir Vakarų su Pagubės kolektyviniais sodais, Rytuose su Naujaneriais.

12 a sklypo kaina - 24600 eur
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku