Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Slaptasis MARILYN MONROE gyvenimas + lietuviškai įgarsintas
Tipas:Kita
Kaina, €:4.92 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Gera


„Aš esu gera, bet ne angelas.
Aš nusidedu, bet nesu velnias.
Esu tiesiog maža mergaitė dideliame
pasaulyje, ieškanti ko nors,
ką galėčiau mylėti.“


Taip kalbėjo grožio etalonas, seksualumo ikona, garsiausia visų laikų blondinė, aktorė, apie kurią yra girdėjęs kiekvienas, netgi nematęs nė vieno iš 31 jos filmo. Vyrai troško ją turėti, moterys – būti į ją panašios, apie ją fantazavo visa šalis, neatsilaikė net JAV prezidentas. Plakatas, kuriam ji 1949 m. pozavo nuoga, šiandien atrodo labai nekaltas, tačiau nepraradęs žavesio. Garsieji jos veido atvaizdai, padaryti Andy Warholo, jei nėra menas, tai bent jau ikonografija. Jos meilės ir vedybiniai saitai su garsiausiais to meto vyrais – Joe Dimaggio, Arthuru Milleriu, Franku Sinatra, Johnu F. Kennedy – vis dar aptarinėjami, narstomi, romantizuojami ar juodinami. Mažai kas žino, kad po Marilyn šydu slėpėsi Norma Jeane, motinos palikta, vėliau iš globėjų susigrąžinta mergaitė, kuriai nebuvo lemta išsivaduoti iš gražuolės stereotipo ir parodyti kitų savo talentų.


J. R. Taraborrelli atskleidžia neseniai išslaptintus dokumentus apie jos ryšius su Kennedy šeima, Marilyn Monroe tėvo tapatybę, pragaištingą iš motinos paveldėtą ligą. Stebinanti, įžvalgi ir neįtikimai jaudinanti vieno garsiausių šių laikų įžymybių bibliografo J. Randy Taraborrelli knyga tapo paskutiniu žodžiu apie žaviausią XX a. ikoną.Tikrais įvykiais paremta istorija žiūrovus nukelia į 1956 metų vasarą. Merilin Monro (akt. Michelle Williams) atvyksta į Angliją filmuotis juostoje „Princas ir šokėja“. Holivudo garsenybė čia atkeliauja ne tik dirbti, bet ir mėgautis medaus mėnesiu su naujuoju savo vyru, scenaristu Arturu Mileriu (akt. Dougray Scottas). Šiam išvykus į Ameriką, juostos režisierius ir aktorius Lorensas Olivjė (akt. Kennethas Branagh) nuobodžiaujančios garsenybės viešnage ir laisvalaikiu pasirūpinti patiki jaunam savo asistentui Kolinui Klarkui (akt. Eddie Redmayne). Vaikinas su Holivudo žvaigžde praleidžia visą savaitę – juodu grožisi įstabiausiomis Anglijos vietomis, linksminasi po darbų... Nuo Holivudo šurmulio ir rutinos pavargusiai Merilin pažintis su Kolinu – tikra atgaiva. O jaunam vaikinui – kančią kelianti pagunda: kaip atsispirti moteriai, po kurios kojomis visas pasaulis?
Legendinę Holivudo garsenybę įkūnija M. Williams („Kuprotas kalnas“, „Kuždesių sala“, „Manęs čia nėra“), kuri čia tiesiog stulbinamai panašį į Monro. Juostoje vaidina visa galybė ryškiausių šio meto žvaigždžių. Užaugusi Hario Poterio „draugė“ jaunoji Emma Watson, legendinė „Oskaro“ laureatė Judi Dench, keturis kartus „Oskarui“ nominuotas Kennethas Branagh ir kiti.


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku