Smigini Stats firmos dartus Pro Shot

Žaidimai (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Kaina, €:25 € (86.32 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Tipas:Smiginis, dartai
Būklė:Naudota

Smigini Stats firmos dartus Pro Shot
Stats firmos dartai Pro Shot su elektroniniu rezultato ekraneliu. Su garsiniais pranesimais, pranesa pataikytus taskus, pranesa kada turi keistis zaidejai ir t.t.
Mėgaukitės puikiu žaidimu su draugais ir šeima. 27 žaidimų su 216 skirtingomis žaidimo variacijomis. Gali žaisti 1 - 8 žaidėjai. Yra skystųjų kristalų ekranėlis (LCD), kuriame rodomas rezultatas. Garso efektai su įjungimo/išjungimo funkcija. Automatinis išsijungimas, paliekant paskutinio žaidimo taškus. Naudojamas adapteris.( į komplektaciją įeina ) Tinka vaikams nuo 6 metų.

Kaina 25 eur
Kaunas
tel: 860661166


Smiginis
Elektroninė smiginio lenta (taikinys).
Smiginis (angl. darts) - taiklumo žaidimas, kai į apvalų ant sienos kabinamą taikinį (lentą) svaidomi smigiai (trumpos ranka sviedžiamos strėlytės). Smiginiu dabar vadinamas standartizuotas žaidimas, kuriame naudojamas standartinis taikinys ir standartinės taisyklės.

Įranga

Smiginio lenta (taikinys) yra suskirstyta į 20 segmentų (1-20) ir papildomai turi 2 taikinio centrus lentos viduryje. Per segmentus eina du žiedai. Išoriniame žiede (dvigubame) skaičių vertės dauginamos iš dviejų, o vidiniame (trigubame) dauginamos iš trijų. Išorinis taikinio centro žiedas (žalias) yra 25 taškų vertės, o pats viduriukas (dažniausiai raudonas) - 50 taškų.

Strėlytės, kurios nukrenta už smiginio lentos ar pataiko už išorinio žiedo, taškų neduoda.

Taisyklės
Kiekvienas žaidėjas meta strėlytę į smiginio lentą. Tas, kuris pataiko arčiausiai centro, tas pradeda žaidimą. Po to žaidėjai meta strėlytes iš eilės iki pat žaidimo pabaigos.

Žemiau pateiktos kelių populiariausių žaidimų pagrindines taisykles. Jos yra bendros visiems šiems žaidimams:

Kiekvienas žaidėjas meta iš eilės po tris strėlytes.
Kiekvienas žaidėjas meta po vieną strėlytę į "buliaus akį" tam, kad nustatytų, kas pirmas pradės žaidimą. Kas pataiko arčiau taikinio, tas pirmas ir pradeda, arba metimo eilė nustatoma burtų keliu.
Taškai skaičiuojami žaidėjui metus tris kartus. Jei strėlytė nepataiko, atšoka ir nukrenta nuo lentos, ji nepelno jokių taškų. Tai pat, jei strėlytė įsminga į kitą strėlytę, metimas įskaitomas, tačiau nepelno taškų.
Strėlei pataikius į vidinį žiedą, taškai trigubinami, o į kraštinį - dvigubinami.
Žaidėjų skaičius neribojamas, gali būti žaidžiama individualiai arba komandomis.
Smiginis kabinamas 173 cm aukštyje.
Strėlytės mėtomos iš 237 cm atstumo.
301 žaidimas
Paprastas 301 žaidimas žaidžiamas žaidėjui užsidarinėjant (minusuojant pataikymus nuo 301) iki 0 taškų (dažniausiai paplitęs kavinėse turinčiose elektroninius strėlyčių aparatus, pradedantiems). Profesionaliame 301 žaidime žaidžia 1 - 4 žaidėjai. Žaidėjo rezultatas pradedamas skaičiuoti jam pataikius į kraštinį dvigubą žiedą (angliškai double in), baigiamas - taip pat pataikius į dvigubą (angliškai double out).

Žaidėjo rezultatas skaičiuojamas iš 301 atimant kiekvieno metimo rezultatą. Skaičiuojama mažėjančia tvarka. Kiekvienas pradeda turėdamas po 301 tašką. Laimi tas, kuris po 20 ratų turi 0 taškų arba mažiausią taškų skaičių. Jeigu žaidėjas surenka daugiau taškų nei tiksliai reikėjo, tai neįskaičiuojamas paskutinių trijų metimų rezultatas. Tokiu atveju laimi žaidėjas turintis mažiausiai taškų. Kai kuriais atvejais žaidimas gali tęstis iki 25 ratų.

Skaičiavimas didėjančia tvarka
Žaidimas 1-4 žaidėjams, kur kiekvienas stengiasi surinkti kuo daugiau taškų per 8 ratus, mesdamas 24 kartus.

501 žaidimas
Žaidžiama taip pat kaip ir 301 žaidime. Klasikinis žaidimas (žaidžiamas pasaulio ir Europos čempionatuose) kai yra būtina, paskutiniame metime pataikyti į "dvigubą" ir surinkti 0 taškų. Žaidžiama daugiausiai 35 (klasikiniame variante 20)ratus. Mėgėjų žaidimuose kartais taikoma taisyklė, pagal kurią per 20 ratų neužsidaręs žaidėjas laimi turėdamas mažiausią taškų skaičių - esant lygiam likusių taškų skaičiui, metama viena strėlytė geriausiam (daugiausiai taškų) rezultatui pasiekti. Oficialiose (respublikinėse, europinėse ir pan.) rungtyse reikalaujama žaisti tol, kol vienas iš žaidėjų pataikys reikiamą dvigubą sektorių. Galima žaisti 1 - 4 žaidėjai arba 2 komandos. Komandiniam žaidimui pradinis skaičius gali būti padidintas iki 601 ir daugiau, priklausomai nuo žaidėjų skaičiaus komandoje. Šis žaidimas plačiausiai naudojamas sportiniuose turnyruose bei čempionatuose.

701 žaidimas
Tos pačios taisyklės kaip ir 501 žaidime. Laimi žaidėjas, paskutiniame metime pataikęs į "dvigubą" arba "buliaus akį" ir surinkęs 0 taškų. Rezultatas skaičiuojamas mažėjančia tvarka, žaidžiama daugiausia 35 ratus. Žaidimas populiarus žaidžiant 3 - 4 žmonių komandomis.

"Lietuviškas" žaidimas. Žaidžiama 2-8 žaidėjai. Žaidimo tikslas užsidaryti 20, 19, 18, 17, 16, 15 ir centro sektorius (pataikyti 3 kartus, arba double, trible) greičiau, negu tai padaro priešininkas (t. y. surinkus mažiau taškų). Priešininkui neužsidarius atitinko sektoriaus kiti, pataikę į sektorių prideda jam papildomų taškų.
Kaina: 17 €
Kaina: 17 €
Kontaktai
Kaunas
+370 60661166
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X