Sodyba Pasvalio r. sav., Raudonpamūšėje

Parduodamos sodybos Pasvalyje skelbimas

Kaina, €:77 000 €
1 kv. m kaina:140.30 €
Veiksmas:Parduoda
Kambarių skaičius:10
Aukštų skaičius:1
Bendras pastato plotas:548.84 kv. m
Sklypo plotas:13.69 a
Namo tipas:Mūrinis
Statybos metai:1920
Šildymas:Kita
Savivaldybė:Pasvalio r. sav.
Gyvenvietė:Raudonpamūšė

VAIZDINGOJE IR RAMIOJE VIETOJE ANT MŪŠOS UPĖS KRANTO PARDUODAMA BUVUSI RAUDONPAMŪŠĖS DVARO SODYBVIETĖ - IŠLIKĘ KELI PASTATAI IR 6 SKLYPAI, VISO 13.69 HA ŽEMĖS PLOTAS.

JEIGU VERTINATE GAMTĄ, RAMYBĘ – TAI UNIKALI VIETA JŪSŲ RAMIAM IR SAUGIAM GYVENIMUI, POILSIUI AR VERSLUI VYKDYTI. NUO KELIO PANEVĖŽYS-RYGA PRIVAŽIAVIMAS PRIE BUVUSIO DVARO SODYBOS LIEPOMIS APAUGUSIA ALĖJA (APIE 200M.)
APLINKA ŠIUO METU APLEISTA, TERITORIJA YRA 12 KM. Į ŠIAURĘ NUO PASVALIO, DEŠINIAJAME MŪŠOS KRANTE (PRIKLAUSO APIE 900M. MŪŠOS PAKRANTĖS). IŠ DVARO SODYBOS IŠLIKĘ KUMETYNAS IR SVIRNAS.

BENDRA INFORMACIJA:
• Išlikę 2 pastatai, kurie yra nuomojamame iš NŽT 32 arų komercinės paskirties sklype
• Pastatus ir žemę galima pirkti atskirai už sutartinę kainą
• Bendras likusių sklypų plotas – 13.37 ha, jų paskirtis – žemės ūkio
• Atlikti kadastriniai matavimai

ISTORINIAI FAKTAI:
Dvaro sodyba kūrėsi nuo XIX a. antrosios pusės iki XX a. pradžios. 240 ha plote įsikūręs dvaras buvęs vokiečių kilmės baronų Ropų, išparceliuotas 1924 m. Buvęs Raudonpamūšės dvaro gyvenamasis rūmas nugriautas 1987 m. kaip susidėvėjęs. Pastatas buvęs didžiulis (50 m x 15 m), vienaukštis su veranda ir didele mansarda fasadinėje pietų pusėje. Dvaro parkas užima 4 ha, vakariniu jo pakraščiu teka upė Mūša.

Rekomenduoju apsilankyti vietoje ir pajausti gerą aurą bei išskirtinumą!
Sunkiai sekasi rasti sklypą? Skambinkite, išsamiai paaiškinsiu kaip nuvažiuoti pasižiūrėti arba pasitiksiu Jus ir supažindinsiu su visomis svarbiomis detalėmis.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku