Sodyba Varėnos r. sav., Noškūnuose

Parduodamos sodybos Varėnoje skelbimas

Kaina, €:27 500 €
1 kv. m kaina:357.14 €
Veiksmas:Parduoda
Kambarių skaičius:3
Aukštų skaičius:1
Bendras pastato plotas:77.00 kv. m
Sklypo plotas:680.00 a
Statybos metai:1900
Namo būklė:Įrengtas
Šildymas:Kita
Savivaldybė:Varėnos r. sav.
Gyvenvietė:Noškūnai

Parduodama sodyba-vasarnamis Noškūnuose, Varėnos r. Sodyba yra kraštinė, artimiausi kaimynai už 300 metrų. Aplink miškų masyvas. Sodyboje auga įspūdingo dydžio bei amžiaus ąžuolai, klevai, eglės. Sklypo bendras plotas - 6,8 ha, pačios sodybvietės 1 ha (100 arų). Sklypas yra lygus, lengvai prižiūrimas. Sodybai priklauso apie 5 hektarai nuosavo miško. Savininkai galės atsiimti dalį investicijų (už 5 metų galimi nauji kirtimai, planuojamos pajamos apie 10 000 eurų) arba mišką auginti ir puoselėti naturalų grožį. Iš rytų ir šiaurės pusės sodybą supa miško masyvas - į pietų ir vakarų puses atsiveria dirbamų laukų, pievų ir kaimo panoraminis vaizdas. Sodyboje labai gražūs saulėlydžiai, ypatingai gera aura.
Gyvenamasis namas (77 kv.m.) 1900 metų ar dar senesnių metų statybos, tačiau rąstai labai gerai išsilaikę! Autentiškumą vertinantiems žmonėms, idealus pasirinkimas. Labai gerai išsilaikę kluonas ir tvartas. Esant poreikiui, yra pakankamai vietos naujo pastato statybai, pasiliekant autentiškus senovinius pastatus.
Kviečiu apžiūrėti ir įsitikinti šios vietos ypatingai gera aura ir autentiškumu!Labai rami, jauki ir traukianti sugrįžti vieta!
KYLA KLAUSIMŲ? NORITE APŽIŪRĖTI? SKAMBINKITE AR RAŠYKITE! SIŪLYKITE SAVO KAINĄ - MES APSVARSTYSIME VISUS JŪSŲ PASIŪLYMUS! IEŠKOTE AR PARDUODATE NT DZŪKIJOJE?! NEMOKAMAI KONSULTUOJU ŽEMĖS IR MIŠKŲ SKLYPŲ, NAMŲ, SODŲ, SODYBŲ, KOMERCINIŲ PATALPŲ PARDAVIMU, SKLYPŲ PASKIRČIŲ KEITIMAIS, NT PLĖTOJIMO IR VISAIS TEISINIAIS SU NT SUSIJUSIAIS KLAUSIMAIS. IŠGIRSKITE PROFESIONALŲ PATARIMĄ - SPRĘSKITE PATYS! DĖMESIO! Šios sodybos pirkėjams taikoma ypatinga nuolaida užsisakant sodybą "Dainava", esančią Dzūkijoje, Varėnos r. (www.sodybadainava.lt arba Facebook'e "Sodyba Dainava").____________________________________________________ Vilnius, Varėna, Dzūkija, Druskininkai, Alytus, namai, sodybos, sklypai, ežerai, upės, Marcinkonys, Daugai, Margionys, Valkininkai, Matuizos, Mergažeris, Glūkas, Merkys, Ūla, Varėnė, Nemunas, Lavysas, Glėbas, Nedzingė, Tolkūnai, Senoji Varėna, Merkinė, Dubičiai, Vydeniai
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku