Sodyba Zarasų r. sav., Kazeriškėse

Parduodamos sodybos Zarasuose skelbimas

Kaina, €:350 000 €
1 kv. m kaina:3 301.89 €
Veiksmas:Parduoda
Kambarių skaičius:4
Aukštų skaičius:1
Bendras pastato plotas:106.00 kv. m
Sklypo plotas:1057.00 a
Namo tipas:Rąstinis
Statybos metai:2005
Namo būklė:Įrengtas
Savivaldybė:Zarasų r. sav.
Gyvenvietė:Kazeriškės

Sodyba yra laukymėje 700 m nuo Švento ežero 10,6 ha ploto brandaus pušyno sklype. Iki ežero veda gražus miško keliukas. Teritorija sutvarkyta, lauko akmenimis grįstas įvažiavimas, automobilių aikštelė bei takeliai. Yra 12 metų sodas.

Sodyboje yra pagrindinis gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas, įrengtas kaip gyvenamasis namas, garažas su sodybos darbuotojų patalpomis, pirtis su lauko kubilu, sporto aikštelė.

Namai pastatyti iš vieno pjovimo pušinių rąstų. Tarpai užpildyti samanomis (kiminais). Iš išorės rąstai padengti tamsiu ekologišku aliejumi, iš vidaus – šviesiu.

Pagrindinis – gyvenamasis namas yra 106,38 m2 ploto. Pirmame aukšte yra didelė svetainė su židiniu, dušo ir wc patalpa, katilinė, pagalbinė patalpa. Antrame aukšte – du atskiri miegamieji bei vienas pereinamas kambarys.
Pirmame aukšte yra norvegiška virtuvinė krosnis su orkaite, skirta maisto gamybai. Maistui ruošti yra ir 2 vietų dujinis paviršius.
Namas šildomas kieto kuro katilu. Pirmame aukšte įrengta grindinė šildymo sistema po keraminių plytelių danga, antrame aukšte – radiatorinė. Karštas vanduo ruošiamas 200 l talpos boileriu.
Prie namo yra apie 50 m2 ploto dengta terasa.

Ūkinis pastatas yra 110,00 m2 ploto ir įrengtas kaip gyvenamasis namas. Pirmame aukšte yra didelė bendra patalpa su keraminiu plytelių grindimis, dviejų vietų miegamasis, virtuvėlė, wc, dušas. Antrame aukšte – du atskiri ir vienas pereinamas miegamieji kambariai. Yra skalbimo mašina, 200 l talpos karšto vandens boileris.
Namas šildomas židiniu su didele kapsule.
Prie namo yra apie 50 m2 ploto dengta terasa.

Dar viename 61 m2 ploto pastate įrengta garažas ir sodybos darbuotojų gyvenamosios patalpos su virtuvėle, wc, dušu, krosnimi bei boileriu. Šalia – kelios malkinės.

Pirties pastato plotas yra 33 m2. Priepirtis ir pirtis šildomi 28 kW pirties krosnele. Krosnelė kūrenama iš priepirčio ir per stiklines pakuros dureles matosi ugnis. Šalia pirties – lauko kubilas.

Visuose pastatuose yra vandentiekis, vietinė kanalizacija. Vanduo tiekiamas iš artezinio gręžinio. Patikrinta vandens kokybė. Naudojamas vandens minkštinimo filtras.
Sodyboje veikia internetas ( naudojama signalo stiprinimo įranga ). Matomi visi lietuviški skaitmeniniai ir 8 iš Baltarusijos retransliuojami rusiški kanalai.

Sodyba naudojama kaimo turizmo verslui. Užimtumas aukštas, yra nuolatiniai poilsiautojai, atvykstantys keletą kartų per metus. Generuoja nuolatines pajamas, 2016 m. jau padaryti išankstiniai užsakymai.

Pardavimo kaina 350 000 EUR. Galima pirkti kartu su už 700 m prie Švento ežero esančia panašia sodyba 14,43 ha sklype ( daugiau informacijos http://www.remax.lt/372839 ). Abiejų sodybų kaina 1 300 000 EUR.

Šventas – ledyninės kilmės ežeras šiaurės rytų Lietuvoje, Zarasų rajone, apie 5 km į pietvakarius nuo Smalvų. Tai vandenskyrinis nenuotakus ežeras. Ežero ilgis iš šiaurės vakarų į pietryčius 3 km, plotis iki 2,1 km, didžiausias gylis 18,2 m, plotas 4,259 km2. Krantai vingiuoti, sausi, žemi. Vandens skaidrumas siekia 6,5 m, smėlis baltas, smulkus, kaip prie jūros. Krištolo skaidrumo vanduo leidžia stebėti povandeninį ežero gyvenimą.
Šventas patenka į 17 Lietuvos ežerų, kurių ekologinė būklė įvertinta aukščiausiu balu, sąrašą. Poilsio sezono metu šį ežerą aplanko daug poilsiautojų. 1998 m. įsteigtas Švento botaninis draustinis, patenka į Gražutės regioninį parką. Rekreacinis turizmas leidžiamas, tačiau su apribojimais (pvz., draudžiama apsistoti su nakvyne).
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku