Spalvingas edukacinis namelis kūdikiams

Įvairūs žaislai kūdikiams (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:25 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

YRA VIDEO. Įdomus ir kūdikių galimybėms pritaikytas lavinamasis žaislas.

Visi tėveliai nori, kad Jų vaikutis būtų pats gudriausias, tad jei ir Jūs — ne išimtis, pradėkite lavinti savo mažylį nuo pat mažens suteikdami galimybę žaisti su jiems įdomiais lavinamaisiais žaislais.
Muzikinė ferma – spalvingas namelis, kuris kiekvienoje pusėje turi vaikučiams smagių siurprizų, kurie padeda vystyti atmintį, logiką, pirščiukų motoriką, padeda mokytis skaičiuoti, išmokti gyvūnėlių pavadinimus ir atpažinti geometrines figūras. Namelis turi pianiną, mygtukus ir svirteles, atliekančias įvairias funkcijas, ertmes figūroms.
Iš vienos pusės yra trobelės durelės, kurios rakinamos rakteliu ir saugo jas šunelis. Iš antros pusės yra speciali anga, pro kurią įkišus rankytę ir apčiuopus figūrėlę esančią namelyje, galima ją bandyti atspėti. Sekančioje pusėje reikia rūšiuoti geometrines figūras (parinkti elementus ir įstatyti juos į atitinkamas ertmes). Ir iš ketvirtojo šono yra pianinas turintis du rėžimus: galima patiems groti arba klausytis malonių, linksmų melodijų.
Be to šis namukas turi spalvotus skaitliukus-rombiukus.
Ant namelio stogo gyvena mieli gyvūnėliai: antytė, gaidelis, karvytė, šunelis, varlytė ir avytė. Juos taip pat reikia išrūšiuoti, įstatant į atitinkamas angas pasigirsta to gyvūnėlio balsas.
Viso šis žaislas turi 8 darbo rėžimus.

Daugiafunkcinis žaisliukas ugdo manipuliacinius ir pažintinius gebėjimus. Garsas, vaizdas, pojūčiai - visa tai viename žaisliuke. Įvairios formelės, kurias reikia teisingai sudėti į atitinkamos formos angas. Kaladėlių išdėstymas į atitinkamas angas skatina manualinius gebėjimus bei žadina vaiko norą eksperimentuoti.

Ypatumai:
traškantys ratukai su rankenėle;
skaičiuoklė su žiedeliais, vaikutis galės mokytis skaičiuoti iki 9;
cilindrėlis su kvadratėliais, kurį pasukus keičiasi paveikslėliai;
pianinas su skirtingais garsais;
formų dėlionė;
durelės su rakteliu;
ant stogo yra kaminas ir patogi rankena pernešimui;
sertifikatas CE;
reikalingi 2 AA elementai;
namuko matmenys 23x22x23 cm


Užsakyti žaislą galit mūsų svetainėje
www.zaisliukai.lt
Siunčiame į visus Lietuvos miestus, siuntos kaina 2€

Siekiant užtikrinti, kad visos prekių siuntos pasiektų adresatus, prekės siunčiamos tik registruotu paštu ir pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos.
Pateikus prekes į paštą, visiems pirkėjams išsiunčiamas pašto suteiktas siuntinio sekimo kodas, praėjus 24 valandoms su šiuo kodu galite teirautis siuntos savo pašto skyriuje.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku