Stalo žaidimas - Atspėk gyvūną

Stalo žaidimai vaikams (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:10.80 € (37.29 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Stalo žaidimas - Atspėk gyvūną
Žaidimas „Atspėk gyvūną“ – vienas įdomiausių ir populiariausių žaidimų vaikams, kuris lavina vaikų loginį mąstymą, gebėjimą suformuluoti, užduoti klausimus, pastabumą, sugebėjimą palyginti, pamatyti skirtumus ir panašumus. Žaidimas natūralus vaiko mokymosi būdas, gilių minčių, vaizduotės ir geros nuotaikos pradžios taškas.

Žaidimo esmė labai paprasta: yra dvi žaidimo lentos su vartomais langeliais, kuriuose matomi gyvūnėlių atvaizdai. Vienam žaidėjui skirta vienas žaidimo dėklas su paveikslėliais, o kitam – kitas su tokiais pačiais paveikslėliais.
Kiekvienas žaidėjas pasirenka po vieną savo gyvūnėlio atvaizdą. Tada prasideda spėjimas! Pavyzdžiui, „Ar tavo veikėjas turi ragelius? Jei atsakymas “taip, spėjantysis užverčia visus langelius, kuriuose gyvūnėliai be ragų. Ir taip vis užverčia tuos gyvūnus, kurie neatitinka spėjamo gyvūno išvaizdos, o klausimai tampa vis konkretesni, kol galiausiai spėja, kurį gyvūną oponentas yra pasirinkęs. Laimi tas žaidėjas, kuris greičiau atspėja.

Galimi net trys žaidimo būdai.
1. Uždavinėkit paeiliui su varžovu klausimus ir išsiaiškinkit kokį gyvūną slepiat kiekvienas iš jūsų.
2. Vienas iš žaidėjų atlieka tardytojo vaidmenį, užduoda klausimus, o kitas atsako į juos.
3. Kad būtų dar sudėtingiau abu žaidėjai gali pasirinkti po du personažus - vieną iš pirmos eilutės ir vieną iš antros. Tuomet reikia atspėti abu varžovo paslaptinguosius personažus.

Žaidimo turinys:
2 žaidimo stoveliai
3 gyvūnų išklotinės
Instrukcija.

Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. Žaidimas skirtas dviems žaidėjams.

Užsakyti žaislą galit mūsų svietainėje www.zaisliukai.lt
Siunčiame į visus Lietuvos miestus, siuntos kaina 2€

Siekiant užtikrinti, kad visos prekių siuntos pasiektų adresatus, prekės siunčiamos tik registruotu paštu ir pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos.
Pateikus prekes į paštą, visiems pirkėjams išsiunčiamas pašto suteiktas siuntinio sekimo kodas, praėjus 24 valandoms su šiuo kodu galite teirautis siuntos savo pašto skyriuje.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku