STATYBOS DARBŲ - PROJEKTO VADOVAS (-Ė)

Darbas vadovams Kaune skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

CITUS, UAB

„Citus Construction" yra sparčiai auganti nekilnojamojo turto vystymo organizacija, kurios intensyvi plėtros strategija garantuoja darbuotojams ilgalaikį ir stabilų darbą, galimybę realizuoti savo idėjas, augti kartu su įmone.
„Citus Construcion" kviečia prisijungti prie savo komandos nebijančius iššūkių, norinčius kurti ir įgyvendinti naujas idėjas, pasiruošusius siekti ambicingų tikslų.Užduotys Reikalingas statybos darbų vadovas, kuris vadovautų NT projekto statybai Kaune (Planuojama darbų apimtis apie 5000m2) DARBŲ ORGANIZAVIMAS:
 Darbų grafiko sudarymas, statybos aikštelės ir darbų kontrolė, statybos darbų techninė priežiūra, užduočių skyrimas asistentui ir kitiems pavaldiems asmenims.
 SPRENDIMŲ PAIEŠKA:
 Medžiagų parinkimas projektavimo stadijoje, naujų technologijų ir sprendimų išmanymas ir jų pritaikymas.
Reikalavimai kandidatui Ne mažesnė kaip 5 metų vadovavimo patirtis statybose; Statybos darbų vadovo atestatas; Visapusiškas statybos darbų išmanymas, nes projektai statomi nuo pamatų iki dalinės apdailos; Aukštasis išsilavinimas statybų srityje; Statybos darbų technologijos išmanymas; Medžiagų savybių išmanymas; Darbas su kompiuteriu, AutoCAD; Darbštumas, noras tobulėti; Sugebėjimas greitai mokytis ir rasti sprendimus. Naudingi įgūdžiai Statybos darbų techninės priežiūros vadovo atestatas.Mes siūlome Įvairiapusišką darbą; 
 Realias karjeros galimybes;
 Dideles premijas už pasiektus rezultatus;
 Asistentas;
 Telefonas, nešiojamas kompiuteris;
 Asmeninis tobulėjimas:
dalyvavimas tarptautinės statybos parodose;
gamintojų seminarai;
kvalifikacijos kėlimo kursai;

STATYBOS DARBŲ - PROJEKTO VADOVAS (-Ė)

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3455022


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X