Stogų dengimas - kokybiškai

Statybos darbai, statybos paslaugos (siūlo paslaugas) Kaune skelbimas

Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo

Dengiame naujus, renovuojame senus šlaitinius stogus įvairia stogo danga su pilna apdaila. Konsultavimas ir medžiagų parinkimas bei senos stogo dangos numontavimas nemokamai. Atliekame visus darbus, pradedant gegnių sustatymu ir baigiant apšiltinimu, pastogių pakalimu dailylentėmis, kamino apskardinimu, lietaus vandens nuvedimo sistemų montavimu.
Galime pasiūlyti visas stogo medžiagas geresnėmis kainomis, pasirūpinti jų atgabenimu į statybvietę.
Dirbam su profesionaliai džiovinta kalibruota mediena – tai didina kainą visam stogui tik 150 - 200eur, tačiau turime stabilią, sandarią, tikslią ir ilgaamžę konstrukciją, kurią galima davesti iki A+ klasės be problemų, t.y. šilumos nuostoliai mažėja 4-5 kartus, lyginant su B klase. Galime rinktis pagal Jūsų pageidavimus ir iš lentpjūvės pjautos medienos.Veržiame sertifikuotais medsraigčiais, kurie suveržia medžio konstrukcijas nepaliekant jokių galimybių atsirasti tarpams ir plyšiams, kurie laikui bėgant tampa girgždėjimo, judėjimo ir šalčio praėjimo vieta.Sandariname su armuota aliuminio folija, tarpus klijuojant spec juostomis (nešaudom kabėmis) – užtikrinamas A+ klasės sandarumas, t.y. šilumos taupymas 4-5 kartus lyginant su B klase (ir 7-10 kartų lyginant su senos statybos namais).Nuolat kainoms kintant medžiagos skaičiuojamos tuomet, kada aiški darbų planavimo datos pradžia .
Dirbame tiek su fiziniais asmenimis, tiek su įmonėmis. Darbus atliekame su sutartimis, išrašome sąskaitas.
Pagal susitarimą dirbame ir kituose Lietuvos miestuose.
Sąmatos skaičiavimas nuo 100 eur .
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X