Sublokuotas namas Kauno r. sav., Akademijoje, Obelynės g.

Parduodami kotedžai Kaune skelbimas

Kaina, €:99 000 €
1 kv. m kaina:1 010.20 €
Veiksmas:Parduoda
Kambarių skaičius:4
Aukštų skaičius:2
Bendras pastato plotas:98.00 kv. m
Sklypo plotas:3.00 a
Namo tipas:Mūrinis
Statybos metai:2019
Namo būklė:Dalinė apdaila
Šildymas:Dujinis
Vandentiekis:Miesto vandentiekis
Kanalizacija:Miesto kanalizacija
Dujos:Yra
Savivaldybė:Kauno r. sav.
Gyvenvietė:Akademija
Gatvė:Obelynės g.

APIE GABIJOS KVARTALĄ
Gabijos kvartalas – trečiasis GB GROUP vystomas gyvenamųjų namų kvartalas Akademijos miestelyje. Jau išvystyti netoliese esantys Medeinos ir Žemynos kvartalai.
Kvartalas bus estetiškas – erdvios gatvės, vienodos architektūros, vieno aukšto, 98 kv.m. klinkerio apdailos namai ir prie jų derantys sublokuoti dviejų aukštų namai, kurių kiekvienas turės privačią, apie 3 arų aptvertą teritoriją.
Kvartale bus sutvarkytos bendros žaliosios zonos, šaligatvis, apšvietimas, įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Lygiagrečiai Obelynės g. kvartalo teritorijoje bus sutvarkyta ten esančių liepų alėja ir įrengtas pėsčiųjų takas pasivaikščiojimui. Žalioji zona šiame kvartale apima gana didelę teritoriją, todėl kvartalo gyventojų laisvalaikiui ir pramogoms vietos tikrai nestigs.
Mes rūpinamės, kad gyvenimas mūsų vystomame kvartale būtų saugus, ramus ir be rūpesčių. Kvartalas bus uždaras – jis bus aptvertas tvora, ties įvažiavimu įrengta automatinė įvažiavimo užtvara. Palaikome ir skatiname Saugios kaimynystės idėją, kvartale galios Elgesio taisyklės, o teritorijos priežiūra ir kitais bendrais reikalais rūpinsis Kvartalo administratorius, kuris yra ir šio projekto vystytojas. Tai tik įrodo, kad prisiimame pilną atsakomybę už parduodamą turtą ir rūpinamės savo klientais ne tik iki sandorio pabaigos, bet ir po to visuomet esame šalia.

APIE NAMĄ
Sublokuoti namai Gabijos kvartale bus A+ energinio naudingumo klasės, registruotas namo statybų baigtumas – 90 proc. Jie bus inventorizuoti kaip atskiri namai, kurių kiekvienas per 2 aukštus apie 98 kv. m. ir su privačiu apie 3 arų žemės sklypu. Kiekvienas sklypas bus aptvertas, išlygintas. Kiekvienam namui priklausys 2 parkavimo vietos automobiliams, parkavimo vietos išgrįstos trinkelėmis. Kiekvienas namas turės savo atskirą dujinį šildymą (su dujiniu kondensaciniu katilu) ir atskirą rekuperacinę sistemą.
Namo išplanavimas tikrai patogus ir pritaikytas gyventi šeimai:
• 1-as aukštas – apie 51 kv. m., čia svetainės zona su virtuve (42 kv. m.), WC patalpa, holas ir dar papildoma 4 kv. m. pagalbinė patalpa.
• 2-as aukštas – 47 kv. m., čia suprojektuoti 2 miegamieji po 10 kv. m. (galima juos apjungti ir palikti vieną didelį kambarį). Trečias miegamasis suprojektuotas su didele drabužine, iš viso 16 kv. m. Vonios kambarys 2-a aukšte didelis - apie 7 kv. m.

Namo kaina priklauso nuo vietos, bet namas su sklypu kainuos nuo 99 000 iki 110 000 tūstančių eurų.
Įsigydami šį namą Gabijos kvartale, gaunate:
- 98 kv.m. namą (A+ klasė; 90 proc. baigtumo)
- apie 3 arų žemės sklypą (aptvertą, išlygintą)
- 2 parkavimo vietas išgrįstas trinkelėmis
- Įrengtas bendras kvartalo erdves
- Kvartale galiojančias Elgesio taisykles
- Nuolatinę ir ilgalaikę kvartalo priežiūrą užtikrinančią administravimo paslaugą

Pirmieji namai bus pradėti statyti dar šiais metais. Rezervacija jau prasidėjo.

Daugiau informacijos apie Gabijos namus: http://gabijosnamai.lt
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku