Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Sumanesnis pardavimas
Tipas:Kita
Kaina, €:7.24 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Visi ką nors parduoda. Vieni parduoda idėjas, kiti - paslaugas, dar kiti parduoda produktus. Kad ir ką jūs pardavinėjate, ši knyga padės daryti tai geriau, ir tai darant geriau jaustis.


Sumanesnis pardavimas aukštyn kojomis apverčia tradicinį prekių pristatymą ir parodo, kad jūsų sėkmę padidins rūpinimasis pirmiausia pirkėjo poreikiais. Naujos sėkmingų pardavimų strategijos susijusios su konsultaciniais savitarpio santykiais. Tokius santykius turite pradėti kurti tuojau pat. Savo nepakartojamu „aš skolingas jums" metodu Keithas Dugdale‘as ir Davidas Lambertas jums parodys, kaip tai padaryti.


Senamadis primygtinis prekių brukimas jau neduoda gerų rezultatų. Žmonės nori pirkti patys, o ne jausti, kad prekė jiems brukama, o tai iš XXI amžiaus pardavėjo reikalauja naujų įgūdžių ir metodų. Skaitydami Sumanesnį pardavimą sužinosite, kas tinka ir kas netinka šiandienos konkurencingoms pardavimų sąlygoms. Išsiaiškinsite, kaip su savo klientais bei pirkėjais sukurti pagrįstus pasitikėjimu savitarpio santykius ir nuoširdžius ryšius, kaip ištirti ir patenkinti jų poreikius, kad metai po metų galėtumėte sėkmingai su jais dirbti. Sužinosite, kaip tapti tuo asmeniu, kuriam pirkėjai skambina, kai jiems prireikia pagalbos.


Praktiškas ir nuodugniai išbandytas metodas padės jums įgauti pirkėjų pasitikėjimą; suprasti, ko jiems reikia ir ko jie nori; ir jiems tai duoti tokiu būdu, kuris greičiau yra pagalba, o ne pardavimas. „Aš skolingas jums" metodas žengia naujų pardavimų strategijų priešakyje ir konsultacinį pardavimą pakelia į naują lygmenį. Šis naujas efektyvus metodas pateikiamas kaip keletas nesunkiai įsisavinamų darbo įrankių, kurie jūsų santykius su pirkėjais padės paversti pastovia, pagrįsta pasitikėjimu partneryste.


Taigi norite būti geresnis pardavėjas? Prisiminkite, kad sumanesnio pardavimo pagrindas yra rūpinimasis pirmiausia savo pirkėju.

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku