Naujausi skelbimai: Teisinės paslaugos

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Sutarčių rengimas
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo

Mes koncentruojamės į kokybę bei kliento interesus tenkinančius rezultatus, profesionalią ir kompetentingą pagalbą bei draugišką aptarnavimą. Ilgametė sutarčių rengimo patirtis leidžia mums pasiekti, o klientams tikėtis, geriausių rezultatų. Savo praktikoje susiduriame su įvairiais klientų poreikiais, itin specifiniais reikalavimais, pageidaujamos sutartys privalo būti patikimos, aiškios ir tikslingos. Labai svarbi juridinė technika ir atitikimas teisės aktų reikalavimams.

Vykdydami pavedimus glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais! Mums labai svarbi klientų nuomonė ir mūsų darbų įvertinimas.

Rengiame visų pagrindinių privačiuose santykiuose ir komercinėje praktikoje naudojamų standartinių sutarčių projektus (pagrindinių ir preliminariųjų pirkimo – pardavimo, nuomos, pasaugos, mainų, dovanojimo, paskolos, neatlygintino naudojimosi daiktu (panaudos), asmens išlaikymo iki gyvos galvos (rentos), taikos, atlygintinų paslaugų teikimo, jungtinės veiklos (partnerystės), turto patikėjimo, vedybų, komiso (konsignacijos)), o taip pat, atsižvelgdami į klientų poreikius ir pageidavimus, įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo individualias netipines / specifines sutartis (pvz., investicines, bendradarbiavimo, programavimo ir pan.).
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X