SUVIRINIMO PORTALO OPERATORIUS

Darbas automechanikams, šaltkalviams Klaipėdoje skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

Emplonet, UAB

Emplonet – personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, veikianti Lietuvoje bei plečianti savo užsienio partnerių tinklą užsienio valstybėse.
Šiuolaikiškos ir draugiškos komandos tikslas – aprūpinti darbdavius geriausiai jų poreikius atitinkančiais personalo sprendimais ir užtikrinti, kad darbuotojai atskleistų visas vertingiausias savo savybes.
Užduotys atlikti mikropanelių, plokščiųjų sekcijų suvirinimo darbus pagal paruoštą projektų techninę dokumentaciją.Reikalavimai kandidatui vidurinis arba profesinis išsilavinimas; turėti suvirintojo elektra kvalifikaciją ir atitinkamos kategorijos (I/ II/ III/ IV/ V) pažymėjimą; būti išklausiusiu darbų saugos instruktavimą; ne mažesnis kaip vienerių metų darbo stažas gamyboje; privalu žinoti suvirinimo deformacijų atsiradimo priežastis ir jų įspėjimo, pašalinimo būdus, metalų bei jų lydinių savybes, suvirinimui naudojamas medžiagas, jų savybes ir žymėjimą, elektrinių suvirinimo įrenginių darbo principus, suvirinimo darbų atlikimo technologiją ir kokybės reikalavimus. Mes siūlome patrauklų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; socialines garantijas.

SUVIRINIMO PORTALO OPERATORIUS

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3467783


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X