Naujausi skelbimai: Grožio, sveikatos paslaugos

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Sveikatos pokalbiai su liga
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Sveikatinimas

PSO duomenimis 80% sveikatos priklauso nuo paties žmogaus ir tik 20% nuo gydytojų ir vaistų.
Tas 80% sveikatos stiprybės tinka ir išsaugojimui, ypač dvasinės sveikatos, ir susirgus – sveikimo procesui. Svarbu ne tik naudotis visomis gydytojų rekomendacijomis, reguliariai priimti jų paskirtus vaistus, bet ir pačiam AKTYVIAI DALYVAUTI tame sveikimo procese.
Eilę metų bendraudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku ir jo gydomais pacientais parašiau 5 knygas dvasinės sveikatos temomis: „Atsisveikinu su depresija“, „Neišeik iš savo gyvenimo. Išeik iš gyvenimų tų žmonių, kurie Tau blogi“ ir kt. Daug kartų įsitikinau, kad ne tik dėl dvasinių, bet ir dėl somatinių ligų žymia dalimi esame kalti mes patys, ir tuo, kad patys galime sau padėti, ką ir teigia PSO išvados. Kaip to pasiekti, perteikiu vienos valandos individualiame nemokamame seminare. Metodinė literatūra – kaip knygyne.
Kalbėtis su savo nesveikata – vadinasi, bandyti laimėti bent dalį to 80% sveikatos stiprybės. Kalbėtis, atsisveikinti su savo negalia, niekada ne vėlu. Mintys – visagalės sveikatos valdovės.
Kontaktai:
el. p. JaronimasL@takas.lt
tel. 868775147
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X