Tachografų kursai

Profesiniai seminarai (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas

Siūlo . 2020-09-09. Skelbimo ID: P2398284
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo

Tachografų kursai vairuotojams ir transporto vadybininkams

Mokymų metu pateikiama išsami informacija:

1. Vairavimo, darbo ir poilsio režimo apskaitos vedimas naudojant skaitmeninius ir analoginius tachografus, duomenų įvedimas į vairuotojo kortelę, vairuotojo veiksmai sugedus tachografui ar vairuotojo kortelei, Blankų patvirtinančių vairuotojų veiklos laikotarpius „Atostoginių“ pildymo niuansai ir kt.

2. Vairavimo, darbo ir poilsio trukmės, kasdienių ir kassavaitinių poilsių trukmės, nepertraukiamo, kasdienio, kassavaitinio vairavimo trukmės, išimtys keliantis keltu. Kada vairuotojas privalo fiksuoti „Kiti darbai“ , „buvimas darbe“ ir kt.

3. Lietuvoje reglamentuotos mobilių darbuotojų (vairuotojų) darbo ir poilsio laiko trukmės.
4. Dažniausiai daromų pažeidimų apžvalga, pateikiant praktinius pavyzdžius (realius duomenis iš vairuotojo kortelės ir tachografo su pažeidimais).

4. Kontrolę vykdančių pareigūnų įgaliojimai Lietuvoje, nustačius vairavimo, darbo, poilsio režimo ir apskaitos vedimo pažeidimus bei sankcijos, numatytos Lietuvos Respublikos Administracinių teisės pažeidimų kodekse.

5. Praktinė dalis ir klausimai–atsakymai.

Išsamiau apie mokymo programą:
http://www.9sritys.lt/specializuoti-transporto-mokymai/

Kontaktai:
www.9sritys.lt
tel. 8 670 50 507, 8 670 50 527
Mokymo centras „9 sritys“, UAB

Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku