Tampomas metalofonas 8 tonų

Muzikiniai žaislai, žaisliniai muzikos instrumentai vaikams (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:9.30 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Muzikinis instrumentas mažiems muzikantams.

Medinis, tampomas, spalvingas metalofonas mažyliams
Tampomas metalofonas - puikiai skambantis 8 metalofono metalinės plokštelės, rinkinyje taip pat yra mušamieji plastikiniai pagaliukai.

Vaikas galės groti ir išgauti vis skirtingus garsus mušdamas ant vis skirtingos spalvos. Metalofone yra 8 natos, galėsite išmokyti vaiką groti gamą. Žaislas lavina vaikų koordinaciją, kūrybiškumą, muzikalumą bei vaizduotę, taip pat vaikas galės mokytis skirti ir atpažinti spalvas. Labai geras pasiūlymas vaikams, kurie mėgsta muziką, taip pat mėgstantiems šokti ir groti. Puiki galimybė lavinti klausą ir regimąją atimtį.

Tampomas už virvutes medinis žaislas nei kiti skatina mažylio aktyvumą, judrumą - juk galima už virvelės pagriebti metalofoną ir tyrinėti kambarius arba pasaulį kartu su jo, o nuvažiavus pagroti visiems šeimos nariams. Kūrybingi tėveliai žaidimą su traukiamu metalofonu gali pritaikyti vaiko muzikiniam ugdymui ir natūralių garsų pažinimu ir domėjimosi. Vienas iš įdomiu užsiėmimu yra palyginimas garsų metalofono su garsais kambary esančių daiktų. Medinis žaislas padeda lavinti vaikų kūrybiškumą ir žinoma leidžia mūsų mažiems tyrinėtojams užsiimti miegstama veikla - žaidimu.

Metalofono ilgis 30,5 cm, plotis 13 cm;
Žaislas tinka vaikams nuo 3 metų.Tampomas už virvutes medinis žaislas nei kiti skatina mažylio aktyvumą, judrumą - juk galima už virvelės pagriebti metalofoną ir tyrinėti kambarius arba pasaulį kartu su jo, o nuvažiavus pagroti visiems šeimos nariams. Kūrybingi tėveliai žaidimą su traukiamu metalofonu gali pritaikyti vaiko muzikiniam ugdymui ir natūralių garsų pažinimu ir domėjimosi. Vienas iš įdomiu užsiėmimu yra palyginimas garsų metalofono su garsais kambary esančių daiktų. Medinis žaislas padeda lavinti vaikų kūrybiškumą ir žinoma leidžia mūsų mažiems tyrinėtojams užsiimti miegstama veikla - žaidimu.

Užsakyti žaislą galit mūsų svetainėje
www.zaisliukai.lt
Siunčiame į visus Lietuvos miestus, siuntos kaina 2€

Siekiant užtikrinti, kad visos prekių siuntos pasiektų adresatus, prekės siunčiamos tik registruotu paštu ir pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos.
Pateikus prekes į paštą, visiems pirkėjams išsiunčiamas pašto suteiktas siuntinio sekimo kodas, praėjus 24 valandoms su šiuo kodu galite teirautis siuntos savo pašto skyriuje.

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku