Naujausi skelbimai: Šokių būreliai

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Tautiniai šokiai vaikams!
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Liaudies šokiai

Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės liaudiškų šokių ansamblis “NERIS” kviečia pradinių klasių vaikučius į jaunučių grupę!

Jūsų lauksime visą rugsėjo mėnesį, pirmadieniais ir trečiadieniais, 18:00 – 19:00 val. Visus, norinčius dalyvauti ansamblio veikloje, kviečiame atvykti į karininkų ramovę, Pamėnkalnio g. 13, Vilnius.

Taip pat naujų narių laukiame prisijungiant prie įvairių amžiaus grupių:jaunuolių grupė (13-16 metų); jaunimo grupė (18-25); vyresniųjų grupė (40-50 metų).

Ansamblis “NERIS” – vienas seniausių liaudiškų šokių kolektyvų Lietuvoje, susikūręs 1960 m. Vilniaus geležinkelininkų kultūros rūmuose.
Ilgus metus gyvuojantis ansamblis vienija moksleivius, akademinį jaunimą ir dirbančiuosius, paskyrusius savo laisvalaikį lietuvių liaudies meno pažinimui bei populiarinimui.
Ansamblyje – daugiau kaip aštuonios dešimtys dalyvių. Yra vaikų, jaunimo ir vyresniųjų šokių grupės, dainininkai ir kaimo kapela. “Neries” meninis stilius – tai liaudies šokiai, dainos ir melodijos. Ansamblio pasirodymas – tarsi muzikinis vaidinimas, atspindintis lietuvių liaudies tradicijas.
1993 m. “Neris” tapo pirmuoju Vilniaus karininkų ramovės meno kolektyvu. Ansambliečiai aktyviai dalyvauja karininkų ramovės ir krašto apsaugos sistemos kultūriniame gyvenime. Ansamblis žinomas ne tik koncertine veikla. Nuo 1992 m. ansambliečiai nuolat dalyvauja valstybinių švenčių minėjimo, valstybinių apdovanojimų ceremonialuose, krašto apsaugos oficialiuose renginiuose.
Liaudiškų šokių ansamblis “Neris” nuolat dalyvauja Dainų ir šokių šventėse, įvairiuose festivaliuose ir konkursuose.
“Neries” ansamblio koncertinės kelionės nusidriekė per visą Europą, šokėjai dalyvavo daugelyje tarptautinių festivalių. Ansamblis yra nuolatinis tarptautinio festivalio “Europeade” dalyvis.

facebook.com/nerisvikr www.ansamblisneris.lt
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X