Teikiame buhalterines paslaugas

Buhalterinės apskaitos paslaugos (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas


Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo

UAB „Grenata plius“ siūlo visas buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas. Teikiame konsultacijas mokesčių klausimais. Taip pat užsiimame įmonių steigimu. Dirbame su nuosava buhalterine programa. Tvarkome visų verslo sričių stambių ir smulkių įmonių buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo. Dirbame ir su juridiniais ir su fiziniais asmenimis. Paruošiame ir pateikiame deklaracijas. Sutvarkome apleistą buhalteriją. Konsultuojame buhalterinės apskaitos klausimais UAB, MB, VšĮ, dirbančius pagal individualios veiklos pažymą ir kitus fizinius asmenis. Ruošiame visas reikiamas ataskaitas. Darbo užmokesčio skaičiavimas. Mokesčių deklaravimas SODRA, VMI, REGISTRŲ CENTRAS. Atstovavimas įmonės interesams VMI, Sodroje ir kitose Valstybinėse institucijose. Ruošiame personalo valdymo dokumentus, darbo sutartis, įsakymus įvairiais klausimais. Turime galimybę dirbti nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje, naudojame „Stekas“ buhalterinę programą. Visada malonu dirbti su tikrais profesionalais, kurie pasirūpins, kad pas Jus nekiltų problemų.
Išrašome sąskaitas už suteiktas paslaugas.Paslaugų kaina sutartinė, priklausomai nuo įmonės dydžio, darbuotojų skaičiaus ir dokumentų kiekio.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku