Naujausi skelbimai: Mokslo darbai

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Tekstų redagavimas, klaidų taisymas. Rašto darbai. Sociologiniai
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo

Redaguoju įvairius tekstus ar rašto darbus (gramatikos, stiliaus, logines klaidas). Rengiu prezentacijas ir ruošiu pristatymų kalbas.
Greitai, nebrangiai ir kokybiškai rašau įvairių sričių rašto darbus: kursinius darbus, analizes, namų darbus, individualius darbus, praktikos ataskaitas, referatus, baigiamuosius darbus. Sudarau apklausų anketas, atlieku tyrimus, pateikiu jų rezultatus Exel formatu ir, jeigu reikalinga, rezultatų analizę bei rekomendacijas. Taip pat galiu padėti parašyti darbą savarankiškai, redaguoti ir suformatuoti darbą pagal metodinius reikalavimus.
Darbai rašomi dalimis arba vientisi, galima tęsti pradėtą darbą, galima rašyti tik teorinę arba tik praktinę dalį. Galima atlikti tik tyrimą. Galima tik koreguoti, taisyti klaidas jau parašytuose darbuose.
Kreipdamiesi nurodykite darbo temą (jeigu jau yra paskirta tiksli tema. Jeigu ne, galiu padėti išsirinkti aktualią temą), darbo apimtį, atlikimo terminus ir kokios pagalbos Jums reikia.
Kaina sutartinė priklausomai nuo temos sudėtingumo ir darbo pobūdžio.
Kreiptis el.paštu tekstu.redaktore@gmail.com arba https://www.facebook.com/FocusPoint.lt/?fref=ts
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X