TEPALŲ IR FILTRŲ KEITIMAS

Transporto, automobilių servisai, remonto paslaugos (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Veiksmas:Parduoda

TEPALŲ IR FILTRŲ KEITIMAS
1. Parenkame alyvą ir alyvos filtrą pagal Jūsų automobilio tipą
2. NEMOKAMAI patikriname kitų eksploatacinių skysčių lygį, valytuvus, žibintus, dirželius, padangų slėgį, akumuliatorių
3. Pakeičiame tepalus per 30 min.
4. Naudojame tik aukštos kokybės ir sertifikuotus Valvoline® tepalus


Tepalų keitimas:
Variklio alyvos keitimas
Pavarų dėžės alyvos keitimas (mechaninė)
Tepalų keitimas reduktoriuje

Filtrų keitimas:
Alyvos filtro keitimas
Kuro filtro keitimas
Oro filtro keitimas
Salono filtro keitimas

KAS KIEK LAIKO REIKIA KEISTI TEPALUS?

Variklio tepalus dažnu atveju reikia keisti kas 10 000 kilometrų arba kas 2 metus, priklausomai nuo to, kuris iš šių dalykų pirmesnis. Sintetinius variklio tepalus įprastai rekomenduojama keisti kas 15 000 kilometrų.

Laiku nekeičiami tepalai – ankstyva variklio mirtis.

Mechaninės pavarų dėžės tepalų keitimas atliekamas esant nepakankamam alyvos lygiui, pasunkėjus pavarų perjungimui, atliekant greičių dėžės remontą.

Automatinės pavarų dėžės tepalų keitimas atliekamas kas 30.000 – 60.000 kilometrų.

Laiku nekeičiami tepalai – ankstyva pavarų dėžių mirtis.KAS KIEK LAIKO REIKIA KEISTI FILTRUS?

Alyvos filtro keitimas atliekamas kiekvieną kartą keičiant alyvą.

Kuro filtro keitimas atliekamas kas 40.000 – 60.000 kilometrų.

Šiuolaikiniuose vidaus degimo varikliuose naudojamiems degalams taikomi labai aukšti kokybės reikalavimai, tačiau dėl degalų sąlyčio su oru, maitinimo sistemos dalių dilimo ir dar kai kurių veiksnių atsiranda mechaninių dalelių, vandens ir kitų nepageidaujamų priemaišų. Degalai į degiojo mišinio ruošimo zoną turi patekti kuo švaresni, todėl tam tikslui įrengiami degalų valymo ir filtravimo įrenginiai – kuro filtrai.

Kuo rizikuojama vengiant keisti degalų filtrą?

Užsikišęs filtras apsunkina degalų siurblio ir variklio darbą, todėl gerokai padidėja degalų sąnaudos, sumažėja automobilio trauka. Be to, nekeistas filtras gali daryti įtaką automobilio dinamikai. Degalų filtras nėra brangus, o jo nepakeitus automobilio remonto suma gali padidėti, todėl jį keisti rekomenduojame.

Oro filtro keitimas pagal automobilių gamintojų rekomendacijas privalomas kas 12 mėnesių arba 15000 km, priklausomai nuo to, kas pirma pasiekiama, rida ar laikas. Ore, tiekiamame į degiojo mišinio ruošimo įrenginį, turi būti kuo mažiau mechaninių priemaišų, nes jos, patekusios į cilindrus, didina dilimą. Laiku nepakeistas užsiteršęs oro filtras padidina ir kuro sąnaudas.

Nors naujas oro filtras yra pigiausias iš visų transporto priemonėse naudojamų filtrų, jį tiesiog užmirštame. Pasitaiko ir priešingų atvejų – itin kruopštūs automobilininkai oro filtrus keičia net keturis kartus per metus.

Labai svarbi oro filtro savybė - sugeriamų dulkių kiekis. Jis priklauso nuo sulankstytos popierinės juostos ilgio. Deja, daugelis gamintojų linkę taupyti, o tai ne tik prastina filtro kokybę, bet ir sutrumpėja jo naudojimo laikas.

Salono filtro keitimas atliekamas periodinės automobilio techninės priežiūros metu, rečiausiai kas metus, arba kas 15000 km. Salono ventiliacijos sistemos paskirtis – užtikrinti gaivaus ir švaraus oro patekimą į automobilio saloną. Ją sudaro tie patys, kaip ir automobilio šildymo sistemą, elementai. Naujesniuose automobiliuose papildomai montuojamas salono filtras. Jis sulaiko dulkes, smulkias kietas daleles, nepraleidžia nemalonių kvapų ir nuodingų medžiagų.

Gerai funkcionuojanti automobilio šildymo ir ventiliacijos sistema svarbi dėl kelių priežasčių:

Užtikrinamas geras matomumas, kas labai svarbu saugiam automobilio vairavimui, užtikrinamas vairuotojo ir keleivių konfortas.

Efektyviam sistemos darbo užtikrimui būtina, kad iš lauko paduodamo oro angos po priekiniu vairuotojo stiklu nebūtų užterštos, užakusios (užneštos lapais, sniegu ir kt). Šlapi kilimėliai didina drėgmės kiekį automobilio salone, dėl to labiau rasoja langai, prastėja matomumas.

Autoserviso "Padangiukas" profesionalių darbuotojų sukaupta ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas. Mes suremontuosime Jūsų automobilį, atvažiuokite pas mus.

Laukiame Jūsų!


Mūsų komanda el.paštu: padangiukas@gmail.com arba telefonu +37062086767 gavusi ir išanalizavusi Jūsų pateiktą klausimą pateiks atsakymą. Atsakymas paprastai pateikiamas per kuo trumpesnį laiką.

Mūsų adresas: Islandijos 99-210, Kaunas, Lietuva. Įvažiavimas priešais Šiaurės pr. 29 namą. Įvažiuoti į garažų masyvą, važiuoti iki masyvo pabaigos, geltonos sienos, dešinėje pusėje, matosi VALVOLINE vėliava.


http://autoservisas-padangiukas.lt/
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku