Termoreguliatorius-valdiklis katilui

Šildymo katilinių įranga, dalys (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:19 € (65.60 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Įvairūs EUROSTER ir IELECTRONICS termoreguliatoriai-valdikliai-automatika centrinio šildymo katilo ir/ar boilerio 1-3 siurbliams,orapūtei , trieigio vožtuvo 220 v pavarai , židiniui su vandens kontūru,saulės kolektoriaus 1-2 siurbliams ar granuliniam katilui valdyti kuro padavimą , orapūtę ir 1-4 siurblius ir kt. Pvz.
EUROSTER E11-veikia kaip termorelė : įjungia - išjungia kieto kuro katilo siurblį pagal nustatytą temperatūrą nuo 5 iki 90 laipsnių,kas saugo katilą nuo kondensato susidarymo ,taupo elektrą ir šilumą .
IE19-siurbliui , su antistop ir apsaugos nuo sistemos užšalimo f-ja ir garsiniu katilo perkaitimo aliarmu. Kaina 19 eur.
EUROSTER E11Z -kieto kuro katilo ir boilerio siurblių valdiklis . Yra apšviečiamas LCD ekranas,anti-stop , boilerio prioriteto funkcijos. Veikia kaip du valdikliai viename , du temperatūros davikliai .
EUROSTER E11W- valdo katilo siurblį ir orapūtę.
EUROSTER E11WB-valdo boilerio ir katilo siurblius, orapūtės darbą ir galingumą.
EUROSTER 11B- boilerio siurblio valdiklis , 2 davikliai.Palaiko nustatytą temp. boileryje , neleidžia boileriui atšalti įjungdamas ir laiku išjungdamas siurblį.
EUROSTER E11M-valdo pamaišymo vožtuvo 220 v pavarą ir reguliuojamo kontūro siurblį , galima pajungti kambario termostatą.
EUROSTER 12- trims prietaisams: pvz. recirkuliacijai , boileriui , katilo ar grindų siurbliui, programuojamas veikimo laikas.
EUROSTER 12M-servopavarai ir siurbliui , lauko temperatūros jutikliu ir jungtim kambario termostatui, programuojamas veikimo laikas.
IE70v1- IE70v2 granuliniam pusiauautomatiniam katilui su vienu- dviem siurbliais. Valdo sraigtą ar stūmoklinį granulių padavimą , orapūtę. Pasijungia kambario termostatas.
IE72 v1 PID - IE72v4PID- katilo orapūtei ir 1 - 3-ims siurbliams , galima pajungti dūmų temperatūros jutiklį , kambario termostatą.Ypač geras ilgai degantiems katilams.Lietuviškas meniu.
Orapūtės ir dūmsiurbės- katilo ištraukiamieji ventiliatoriai , dūmų temperatūros jutikliai katilams .
Visi laidai ir davikliai komplekte, paprastai patys pasijungsite.Laidų ilgis pakankamas valdiklius susimontuoti gerai matomoje ir prieinamoje katilinės vietoje. Galimas laidų ilgis ir pgl. užsakymą.
Gamintojo 2 metų garantija.
Vilniuje galiu atvežti .Siuntimas nuo 2 EUR į kitus miestus kurjeriu , paštomatu.Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X