Naujausi skelbimai: Paslaugos verslui

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
THWGlobal Extra Mony Job
Kaina, €:800 € (2 762.24 Lt)
Veiksmas:Siūlo
Tipas:Kita

Darbas namuose be jokių investicijų -veikia panašiai, kaip youtube puslapyje peržiūrėti video ir ten esančias reklamas ir už valandą peržiūrų gausite 25$ , per savaitę minimum 10 valandų ir gausite maximum 250$ per savaitę, per mėnesį maximum 1000$ (jeigu tk pats žiūrėsite, o jeigu dar rekomenduosite šią kompaniją draugams , kad ir jie žiūrėtų reklamas , tai uždarbiai neribojami daugiau info kiek galima uždirbti žiūrėkite šiam video). Registracja nemokama čia http://DVezauskas.THWglobal.com. Darbas prasideda nuo rugsėjo 21 dienos ir pinigus išmokės kas savaitę, taip kad greitai tuo įsitikinsite patys. Paprastas pvz už ką čia bus mokami pinigai: dabar jūs Facebooke visi registravotės taip pat nemokamai ir čia naršote ir dešinėje visada matote reklamas , dažnai į jas net nekreipiate dėmesio , tik kartais paspaudžiate. Bet Facebookas iš to kad jūs naršote čia nemokamai ir matote reklamas ir kartais paspaudžiate uždirba miliardus $. Tai http://DVezauskas.THWglobal.com renka savanorių žmonių auditoriją , kurie patys vartys ir peržiūrės reklamos užsakovų video savo noru už pinigus. Už tai bus mums sumokėta, o reklamos užsakovai tikisi iš savo reklamų supažindinti apie savo verlus ir produktus. Visi patenkinti. Nes dabar Facebooke kartais prabūname visą dieną ir už tai nieko negauname, tai dabar galima laisvai 1h per dieną papramogauti video kanale ir taip gauti papildomų pajamų. Užsiregistravus pagal mano šią nuorodą http://DVezauskas.THWglobal.com atsiūsiu daugiau video patarimų ką ir kaip reikia daryti ir kaip čia uždirbti daugiau nei 1000$ per mėnesį .

https://drive.google.com/…/0B2Ajd8JHMG2vUDNuc3Y2WUtoU…/view

Apie kompanija.
THWGlobal siūlo visas IVS papildomą galimybę užsidirbti papildomų pajamų Nors skaitmeninės žiniasklaidos ir reklamos ant THWGlobal Video platformos pardavimo; kur mūsų misija yra teikti neprilygstamą rezultatų mūsų reklamuotojams. Norėdami pasiekti šį tikslą, mes skatinti profesinį tobulėjimą, tarpusavio ryšius, geriausios praktikos tyrimus ir minties lyderio tarp mūsų specialistams, kurie treneris, švino ir paremti mūsų pasaulines reklamos pardavimo pastangas. Todėl visos IVS kam noras parduoti skaitmenines laikmenas ir reklama turi užpildyti THWGlobal Online pardavimų mokymo ir sertifikavimo kursą ir tolesnių su papildoma nuolatinį mokymą ir švietimą.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X