Top 3 Tinklapis Lietuvoje, su 800-1500€/mėn pelnu

Paslaugos verslui (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:30 000 €
Veiksmas:Siūlo
Tipas:Investicijos, paskolos, kreditai

Parduodamas tinklapis, kuris kas mėnėsi automatiškai ir be didelės priežiūros generuoja 800-1500eur pelną. Tai yra top 3 tokios tematikos svetainė Lietuvoje pagal tokį pelną. Šis internetinis tinklapis turi 2150+ vip narių, kurie automatiškai sugeneruoja ~1000eu kas mėnesį, be jokių papildomų laiko ar piniginių išlaidų. Tinklapis turi virš 184 000 aktyvių vartotojų (tačiau mes karta ištryneme neaktyvius narius, kažkada registruotų vartotojų būvo virš 300 000, tačiau palikome tik aktyvius-tuos kurie lankosi svetainėje ir moka pinigus) , yra integruota taškų sistema, ir kitos unikalios sistemos, kurių neturi konkurentai. Išlaidos tik 320/mėn už serverius ir +60 -80eu/mėn serveristui,kuris prižiuri tinklapį (jei esat programuotojas ar serveristas sutaupysite ant šitų išlaidų). Darbas: apie 1-3h per mėnesį,nesunkus,jei be patirties, apmokoma per 20min. Domenas, serveriai ir visi mokėjimai perleidžiami asmeniškai, arba nuotoliniu budu. Atsiperkamumas mažiau nei 2metai jei visiškai nieko nedarysit. Metai ir mažiau jei dirbsite daugiau nei 3h per men. Jūms būs teikiama pagalba neribota laiką, kiek reikės. Unlimited ir visam laikui. kol jūms to reikės. Dėtaliau apie šiometinį pelną,šis minimalus pelnas yra stabilus jau apie 3 metus. Ankščiau buvo virš 2000-2500eu men pelnas, tačiau, jeigu jus rimtai dirbsit, ir padidinsit kainas, galėsite atstatyti šitą rodyklį. Reikia tiesiog naujo, entuziastingo ir šviežaus žmogaus, savininko. Rimto žmogaus, kuris pasiruošės administruoti projektą bent 5-10 metų, kuris nebijo iššūkių, ir kuris nepasiduos jei būs kokie keblumai, kaip nepasidaviau ir nepasiduodu aš. Žodžiu daugiau dirbsite dar ir daugiau uždirbsit - visi plėtros planai, visos vizijos, visi kontaktai buvusių adminų jūms bus duoti. Taipogi, mes galėsime pasirašyti sutartį, kur būs nurodytą, kad mes tokiu projektų jau niekada neleisime. Jus perkate stiprų varda, brendą, ir TOP 3 projektą tokios tematikos pagal pelną VISOJE LIETUVOJE, įdirbis tiesiog didžiūlis ir jis išlieka visam laikui. Ilgai veikiantis projektas, su didelę istorija, ieško savo naujo šeimininko. Jūs perkate netik visa idirbi, jūs perkate, galima sakyti vienintelę tokio unikalaus tipo svetainę. Ir kad dabar visa tai pasiekti nuo nulio - butu praktiškai neįmanoma. + Perkate domena, 4 dedikuotus serverius (nuomojamus), mokėjimu paskyrą ir perkate visa pilnai veikianti projektą.
Projekto pelnas svyruoja, bet yra stabilus 800-1500eu kas men. Jei daug laiko dirbsite, bus ir daugiau.
Prašau negaiškite mūsų laiko, rašykite tik tie kas turi tiek pinigų, kurie pasirengę tiek sumokėti ir kuriems tai bus aktualu vystyti ir toliau, bent dar 5-10 metus. Po pardavimo mes vistiek bendrausime NERIBOTA LAIKA, pagalba bus teikiama VISADA ir NERIBOTAI: emailu, telefonu, arba jei bus proga - gyvai sutitikus. Todėl, kad toks projektas yra vienas Lietuvoje ir todėl, kad mes rimtai žiūrime į darbą. Tokie projektai nera parduodami kiekvieną dieną - tokie projektai parduodami vieną-du kartus per gyvenimą.
Taipogi,norėtume turėti teisę išpirkti tinklapį atgal - už tokią pačią, bei nedidesnę kainą, negu jūs nupirksite.
Pardavimo kaina labai maža, palyginus su tuom, kiek laiko, lėšų, pastangų bei darbo idėta į projektą ir į tai, kad jis gyvuotu ir neštu pelną.
Viso projekto pardavimo kaina tik 30 000€.
Už tai gaunate domeną, perkeliame mokėjimus, atiduodame visas pąskyras bei serverius, jų valdymą ir administravima.
Žodžiu nera reikalo nerimauti - mes esame rimti ir patikimi žmonės, ir viską perduosime sąžiningai ir be jokių problemų.

Pardavimo priežastys: na gerai, kadangi daug kas klausia tai šitą klausimą reikia labai detaliai pakomentuoti. Iš tiesų, tų priežaščiu už susidarė gan nemažai pas mane. Viskas paprasta iš tiesu:
Jei dirbtume jūs prie projekto tiek, kiek aš, tai anksčiau ar vėliau jau galvotume kažką apie užtarnautą poilsį, čia būtu pirma.
Antra, niekas negalėjo pagalvoti, bet neplanuotas šeimos pagausėjimas - padaro savo įtaką ir tenka visiškai gyvenime keisti prioritetus - kadangi šio metu nr1 prioritetas yra šeima, o ne darbas, tai manau suprantate, kad pinigai šitam reikalui tikrai reikalingi - ir kuo daugiau, tuo geriau.
Trečia, apibendrinant, galiu jūs tikrai dar karta patikinti - kad viskas yra taip, kaip aš ir sakau ir elementariai, man reikia pinigų čia ir dabar - planuoju auginti vaiką, atsipūsti po visų darbų, ir vėliau planuoti tas lėšas, jeigu kas liks - investuoti į kokį kitą, jau galbūt ne virtualų, o realų verslą.
Jei girdėjote, kad kažkas sakė, jog pelningų verslų neparduoda - tai žinokite aš asmeniškai, atsakant visą savo GERĄ IR NEPRIEKAIŠTINGĄ REPUTACIJA pasakau jūms, kad šiandien yra ta diena ir čia yra būtent tas geras atvėjis, kai parduoda tikrai GERĄ, tokiu monetizavimo būdu veikiantį VIENINTELĮ tokios tematikos tinklapį Lietuvoje, kaip ir minėjau, parduodamas pelningas projektas, pelningas verslas - ir tai tas atvėjis, kai viskas čia yra gerai. Tiesiog taip susiklosto gyvenimas, kad įvertintant viską, aš bandau tinklapį parduoti. Jeigu neparduosiu, be abėjo paliksiu jį. Tačiau aš tikiu, kad TIKRAI atsiras tas žmogus, būsimas partneris - kuris norės viską perimti. Ir aš pilnai tikiu, kad tas naujas savininkas būsite JŪS.
P.S. O jei kas žinote, kam būtų idomus toks verslas, (internetinis projektas) tai už sekmingą kontaktą aš jums garantuoju minimum 1000€, o galbūt net ir 2000€ atlygį.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku