Naujausi skelbimai: Stogų konstrukcijų priedai

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Trisluoksnė difuzinė plėvelė
Kaina, €:1 € (2.24 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

STAR 100 – tai pigiausia difuzinė, trisluoksnė aukštos kokybės kombinuota stoginė plėvelė/membrana, pasižyminti aukštu garų pralaidumu. Šis gaminys garantuos Jums sveiką, ekologišką, ilgaamžišką klimatą Jūsų namuose.
STAR 100 plėvelę sudaro trys sluoksniai: 2 polipropileniniai neaudininiai ir 1 vidinis funkcinis polipropileninės plėvelės sluoksnis. Plėvelė nuolat išleidžia vandens garus – kvėpuoja, ji turi aukštą garų pralaidumą, todėl kondensatas nesikaupia stogo ir sienų konstrukcijų viduje. Ši plėvelė pasižymi vandens nepralaidumo savybe, esant ir didesniam kaip 3000g/m² x 24h vandens lygiui, o tai įtakoja plėvelės STAR 100 ilgaamžiškumą, stiprumą ir tvirtumą.
STAR 100 difuzinės plėvelės sudėtyje yra specialių stabilizuojančių priedų, kurių dėka plėvelė yra atspari ultravioletinių spindulių poveikiui ir puvimui.
Kadangi STAR 100 plėvelė turi padidintą atsparumą plyšimui, todėl tinkama kloti betarpiškai ant termoizoliacijos ar ant ištisinio lentų pakloto. Taip pat naudojant šią plėvelę nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp plėvelės ir termoizoliacijos (stiklo ar mineralinės vatos). Prekės sudėtyje nėra pavojingų medžiagų.
STAR 100 Panaudojimo galimybės:
STAR 100 difuzinė plėvelė skirta naudoti kaip paklotas, šlaitinių ventiliuojamų stogų ir sienų hidroizoliacijai bei izoliacijau nuo vėjo. Termoizoliacijos įrengimas turėtų būti atliekamas per kuo trumpesnį laiką tam, kad plėvelė kuo ilgiau tarnautų. Tai užtikrins efektyvų stogo dangos struktūros funkcionavimą.


Techniniai duomenys:
Atsparumas UV poveikiui - 3 mėn,
Panaudojimas vientisai lentom dengtam stogui - Taip,
Atsparumas vandeniui - W1,
Rulono plotis - 1,5 m,
Rulono ilgis - 50 m,
Viso rulone m2 - 75m2,

Atitikimas CE normoms direktyvos 89/106/EEB nuostatos.
Minimalus kiekis - 1 rulonas.

Kaina - tik 0,65 EUR/m2 su PVM.

Galime užsakyti transportą prekių pristatymui visoje Lietuvoje.

Taip pat galime pasiūlyti kitokias difuzines plėveles: STAR 120; STAR 120 su lipnia juostas, STAR 150; Vėjo arba garo izoliacines plėveles, antioksidacinę plėvelę STAR Silver.


+37068266288
+37067881119
ramchos@ramchos.lt
www.ramchos.lt
www.gerasstogas.lt

Trisluoksne difuzine plevele, trisluoksnė difuzinė plėvelė, triju sluoksniu, trijų sluoksnių, nebrangi, kokybiska, kokybiška stogo izoliacija, difuzinė plėvelė iš polipropileno, šlaitinių stogų ir sienų vandens ir vėjo izoliacijai, laidi garui ir nelaidi vandeniui, trisluoksnė, difuzine plevele stogui, sienoms, nauja, plėvelė stogui, stogo danga, plevele stogui, stogo plevele, stogo plėvelė, plevele dregmei, kaunas, plėvelė drėgmei, stogo izoliacija, slaitinis stogas, šlaitinis stogas, danga slaitiniui stogui, polipropilenas, trisluoksne plevele, plevele, plėvelė, stogo izoliacinis sluoksnis, garso izoliacija, šiluma, drėgmės sulaikymas, kvėpuojanti plėvelė, kvepuojanti plevele, kvepuojanti difuzine plevele, meltblow, vejo izoliacine plevele, vėjo izoliacinė plėvelė, vėjo izoliacinės plėvelės, garo izoliacinė plėvelė su folija, garo izoliacine plevele, antikondensacinė plėvelė, antikondensacine plevele, antikondensacinė plėvelė stogui, antikondensacine plevele stogui, vėjo izoliacinė plėvelė stogui, vejo izoliacine plevele stogui, garo izoliacinė plėvelė su folija stogui, garo izoliacine plevele su folija stogui, pigi plevele, pigi plėvelė, pigi garso plevele, pigi difuzinė plėvelė, pigi difuzine plevele, pigiausia plėvelė su folija, pigiausia plevele su folija, pigi kvėpuojanti plėvelė, pigi kvepuojanti plevele, pigi plėvelė,pigus slaitinis stogas, pigi danga slaitiniam stogui.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X