Naujausi skelbimai: Statybos darbai

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Tvoros. Segmentinės tinklinės tvoros. Kiemo vartai, varteliai
Kaina, €:30 € (103.58 Lt)
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Tvoros, vartai

Tvoros. Segmentinės tinklinės tvoros. Kiemo vartai, varteliai
Tinklinės tvoros
Aptveriame didelius plotus tinklinėmis tvoromis.
Komplektuojame, tveriame ir statome segmentines tvoras Vilniuje ir už Vilniaus rajono ribų. Segmentinės tinklinės tvoros gaminamos iš metalinės suvirintos vielos (4mm. arba 5mm. storio), sekcijos ilgis 2,5 metro. Populiariausi segmentinės tvoros aukščiai: 1030mm., 1230mm, 1530mm, 1730mm, 2030mm. Pagrindinis segmentinių tvorų privalumas –  ilgaamžiškumas be papildomo aptarnavimo (dažymo). Tvoros montavimui, surinkimui naudojami standartiniai tvorų elementai :

tvorų segmentai
Stačiakampiai (60×40) arba apvalūs stulpai, su kamščiais viršuje nuo lietaus
tvirtinimo elementai. Tvirtinimai tvorų segmentams prie atraminių stulpų yra kelių tipų: metalinė apkaba ir varžtai, lenktas varžtas su spec. veržle, specialios nerūdijančios skobos, plastmasinė kaladelė su varžtu.

Tvoros stulpai statomi į paruoštą juostinį pamatą arba gręžiami ir betonuojami po vieną be ištiesinio pamato.

Kiemo vartai, varteliai

Kiekvienam aptvėrimui, kiemo tvorai reikalingi vartai ir varteliai. Tai galėtų būti atveriami varteliai ir kiemo vartai  su vyriais, arba slenkantys vartai ant ratukų-vežimėlio ir profilio bėgelio.

Gaminame vartus ir vartelius, turėklus, porankius iš metalo. Tai gali būti suvirinta rėminė konstrukcija apsiūta medžiu, skarda, štaketiniais skardos elementais. Arba vartelių, vartų konstrukcija suvirinama iš metalinių strypų. Vartus galima papuošti standartiniais dekoratyviniais kalvės elementais. Pagal individualų pageidavimą galima suprojektuoti ir pagaminti tvorą, vartus ir vartelius su individualiais rankinio darbo kalvės elementais.  Standartinių dekoro elementų panaudojimas ženkliai sumažina vartų-vartelių kainą palyginus su rankinio darbo kalvės elementais. Vartų ir vartelių stulpai betonuojami 1,2-1,5 m gylyje.

Vartų ir vartelių plotis gali būti pagamintas pagal jūsų poreikius.


Automatiniai vartai

Projektuojame,  gaminame ir montuojame rankinius ir automatinius kiemo vartus. Statome ir gaminame dviejų tipų vartus: stumdomi kiemo vartai (gembiniai),atveriami varstomi kiemo vartai.

Stumdomi  vartai.

Stumdomų (slenkančių)  vartų pagrindinė dalis tai suvirintas metalinis standus vartų rėmas su standumo briaunomis ir skersiniais kurį galima apsiūti kaip tvorą. Vartai gali atrodyti kaip Jūsų tvoros dalis. Vartai turi būti standūs, bet neapsunkinti. Didesnis vartų svoris apsunkina vartų atidarymą rankiniu būdu. Jeigu atveriamoji vartų dalis – 4 m., vartų ilgis – 6 metrai.

Pagrindinės komplektuojančios dalys automatiniams  stumdomiems vartams: pavara, krumpliaratinė  juosta,   signalo imtuvas, vartų valdymo pultelis, signalinė lemputė.

Atveriami, varstomi vartai.

Tai klasikiniai vartai su vyriais. Pagaminamas vartų karkasas iš metalinio profilio su vyriais. Vartai kabinami ant metalinių stulpų. Vartų stulpai (profilis ne mažesnis nei 60×60 mm) įgilinami į gruntą ne mažiau kaip  1,2 m. ir betonuojami.  Atveriami kiemo vartai pigesni, tyliau atidaromi, bet reikalauja  papildomos vietos vartų atidarymui iš kiemo arba gatvės pusės. Automatiniam atveriamų vartų atidarymui nuo pultelio montuojama vartų automatika. Vartus gaminame ir montuojame Vilniuje, Trakų ir aplinkiniuose rajonuose.

Tinklinės tvoros

Aptveriame didelius plotus tinklinėmis tvoromis.

Tinklinės tvoros yra pagamintos iš cinkuotos vielos ir padengiamos PVC. Montuojamos betonuojant stulpus (apvalius, 38 m. arba 48 mm diametro), tarp stulpelių įtempiamos standumo vielos, kurios įtvirtinamos vielos laikikliuose, galiausiai tinklinė tvora yra pritvirtinama prie įtemptų vielų specialiomis skobomis.

Galimi tinklinės tvoros pasirinkimai:

virinta tinklinė tvora (cinkuota + žalias PVC). Šį tinklą galima įsigyti su įvairaus storio viela (nuo 2,1 mm iki 2,5 mm) ir  įvairaus dydžio akutėmis (100×75; 100×50; 75×50; 50×50)
pinta (regzta) tinklinė tvora (cinkuota arba cinkuota + žalias PVC). Standartinis akutės dydis yra 50×50, vielos storis 2mm; 2,2mm; 2.5mm
miško tinklas (cinkuotas). Ekonomiškiausias tinklo variantas, dažniausiai naudojamas aptverti dideliems plotams.


tvoru montavimas
tvorų montavimas
tvoros montavimas
segmentines tvoros
segmentinės tvoros
segmentine tvora
segmentinė tvora
tvorų tverimas
tvoru tverimas
segmentiniu tvoru montavimas
segmentinių tvorų montavimas
tinklines tvoros
virinta tinkline tvora
tinkline tvora
misko tvora
sietinės tvoros
tinklinė tvora
virinta tinklinė tvora
tinkline tvora
misko tvoros
sietinė tvora
Telefonas:  +370 652 66003
http://tvorumontavimas.eu
El. paštas : tvorumontavimas.eu@gmail.com
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku