TYCROC TWP tinka naudoti voniose, garinėse pirtyse, baseinuose

Įvairūs statybos darbai, remontas, įrengimas (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:1 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Statybos plokštės Tycroc TWP pagrindas yra suspaustas polistirenas (anglų santrumpa XPS putos). Siekiant užtikrinti kietumą ir stiprumą, vandeniui atspari putos pagrindo plokštė, padengta polimero cemento sluoksniu, kuris yra sutvirtintas tinkleliu iš stiklo pluošto, o antras sluoksnis - polimero danga. Toks paviršius yra iš karto paruoštas apdailos darbams.
SAVYBĖS IR PRIVALUMAI
Statybos plokštė Tycroc TWP yra atspari vandeniui ir drėgmei, lengva ir lengvai montuojama (12 mm storio plokštė sveria apie 3 kg / m2). Pagrindinis plokštės privalumas, lyginant su dabar paplitusiais produktais didelio drėgnumo patalpoms, yra įrengimo paprastumas ir lengvumas, įvertinant tai, kad vanduo neprasiskverbia pro medžiaga (kapiliarai = 0).

Statybų rinka siūlo vandeniui atsparių medžiagų įvairovę, tačiau dažnai painioja vandens ir drėgmės atsparumo sąvoka. Atsparumas drėgmei / vandeniui paprastai reiškia, kad produkto savybės nesikeičia drėgnoje aplinkoje bėgant laikui, bet tai nereiškia, kad produktas nesugeria drėgmės ir nepraleidžia vandens.


Kodėl verta pasirinkti statybinę plokštę Tycroc TWP:

-produktas yra vandeniui atsparus ir nereikalauja papildomų hidroizoliacijos padengimų
-garantuotai sutaupo laiko ir pinigų (hidroizoliacijos padengimas ir jo džiūvimo laikas)
-lengva montuoti
-lengva sandėliuoti ir transportuoti (pvz.: nuo grindų iki lubų arba iš kambario į kambarį)
-labai platus panaudojimas (galimybė padaryti įvairių formų su lenkta siena, lenktomis lubomis, lenktais suolais ir t.t.)
-apdirbimo metu nesitepa ir nedulka (todėl nereikalauja nuolatinio valymo)
-po montavimo nesukelia dulkių (ypač svarbu sergantiems astma)
-įrengimas gali būti atliekamas vieno darbininko (papildomai sutaupoma laiko ir pinigų)
-gaisro metu neskleidžia nuodingų dujų (E gaisro klasė)
-garantuotas vandens / drėgmės atsparumas (pvz.: esant standartinei hidroizoliacijai, apsaugoma nuo drėgmės tik iš vienos pusės, gipso kartono plokštė tampa terpe, kurioje veisiasi grybelis)
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku