Naujausi skelbimai: Teisinės paslaugos

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
UAB įstatų keitimas.
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo

Jeigu UAB visi akcininkai ir vadovas turi mobiliuosius elektroninius parašus. Paslaugos kaina (už dokumentų paruošimą ir visų procedūrų suderinimą) – 60 EUR.

Jeigu UAB visi akcininkai ir vadovas turi elektroninius parašus (kriptografinius USB laikmenoje arba lustinėje kortelėje). Paslaugos kaina (už dokumentų paruošimą ir visų procedūrų suderinimą) – 70 EUR.

Jeigu UAB ne visi akcininkai ir vadovas turi elektroninius parašus, tokiu atveju UAB vadovas turi eiti į notaro biurą bei Registrų centrą dėl įstatų keitimo. Paslaugos kaina (už dokumentų paruošimą ir visų procedūrų suderinimą) 90 EUR. Papildomai Klientas turės sumokėti apie 100 EUR notarams už įstatų patvirtinimą bei apie 30 EUR Registrų centrui už naujų UAB įstatų įregistravimą.

Jeigu UAB ne visi akcininkai ir vadovas turi elektroninius parašus ir nenori patys atlikti procedūrų (akcininkai ne Lietuvoje, nėra laiko, ar panašiai) vietoje UAB vadovo Įmonės atstovas su įgaliojimu atstovauja UAB notaro biure bei Registrų centre. Paslaugos kaina (už dokumentų paruošimą ir visų procedūrų suderinimą ir atlikimą) 120 EUR. Papildomai Klientas turės sumokėti apie 100 EUR notarams už įstatų patvirtinimą bei apie 30 EUR Registrų centrui už naujų UAB įstatų įregistravimą.

el. paštas: radiolex@finaura.lt, skype: radiolex.lt

(+370) 65422181
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X