Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Užburtoji
Tipas:Kita
Kaina, €:4.05 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Gera
Alisa žino, kad turėtų būti laiminga: namas – puikus, vyras Džo – tikras gražuolis, ji pati gali patekti beveik į visus elitinius Londono klubus. Tačiau ką daryti, jeigu vis sunkiau nekreipti dėmesio į paskalas apie vyro „žygdarbius“ – lakstymą paskui svetimus sijonus?


Kai dėl netinkamo vyro elgesio jie privalo persikraustyti į Niujorką, Alisa tikisi pradėti naują gyvenimą. Džiaugsmui nėra ribų, kai jie randa gražų seną namą Konektikute. Iš pradžių jiedu laimingi kaip jaunavedžiai...


Bet netrukus jis ir vėl ilgiau užtrunka, grįžta vėliau, dingsta nieko nepaaiškinęs. Ką Alisai daryti? Likti ir dėl jo kovoti, ar išeiti pakelta galva?


Apie autorę


Viena populiariausių šiuolaikinių britų rašytojų Jane Green (Džeinė Gryn, g. 1968 m. Londone) yra parašiusi daug romanų, kurie tapo bestseleriais ir išversti į dešimtis kalbų.


Rašytoja ištekėjusi, turi keturis vaikus, su šeima gyvena Konektikute ir Londone. „Užburtoji“ – pirmasis rašytojos romanas, išverstas į lietuvių kalbą.


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku