Užburtoji

Įvairi grožinė, populiarioji literatūra, knygos (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Tipas:Kita
Kaina:4.05 € (14.00 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Gera
Alisa žino, kad turėtų būti laiminga: namas – puikus, vyras Džo – tikras gražuolis, ji pati gali patekti beveik į visus elitinius Londono klubus. Tačiau ką daryti, jeigu vis sunkiau nekreipti dėmesio į paskalas apie vyro „žygdarbius“ – lakstymą paskui svetimus sijonus?


Kai dėl netinkamo vyro elgesio jie privalo persikraustyti į Niujorką, Alisa tikisi pradėti naują gyvenimą. Džiaugsmui nėra ribų, kai jie randa gražų seną namą Konektikute. Iš pradžių jiedu laimingi kaip jaunavedžiai...


Bet netrukus jis ir vėl ilgiau užtrunka, grįžta vėliau, dingsta nieko nepaaiškinęs. Ką Alisai daryti? Likti ir dėl jo kovoti, ar išeiti pakelta galva?


Apie autorę


Viena populiariausių šiuolaikinių britų rašytojų Jane Green (Džeinė Gryn, g. 1968 m. Londone) yra parašiusi daug romanų, kurie tapo bestseleriais ir išversti į dešimtis kalbų.


Rašytoja ištekėjusi, turi keturis vaikus, su šeima gyvena Konektikute ir Londone. „Užburtoji“ – pirmasis rašytojos romanas, išverstas į lietuvių kalbą.


Peržiūrėti galite ČIA


El. p.: pagalba@knygos.lt
Svetainė: www.knygos.lt

Skelbimo ID: P2906341


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X