Uždarbis internetu/lengvas darbas - susirink bonusus

Įvairus darbas, darbo pasiūlymai Vilniuje skelbimas

Atlyginimas:1 000 €
Veiksmas:Siūlo

Sveiki!

Turbūt dauguma iš jūsų yra užsiregistravę Revolut ir gavę 5-10€ bonusą. Bet turbūt nežinojote, kad yra daugiau tokių įmonių kurios siūlo bonusus už registraciją.
Aš atrinkau lengviausius registracijos metodus ir pateikiu jums juos čia. Prisiregistruoti prie visų šių programėlių užtruks 15-30 min, o už tai jūs gausite 45€! Šį metodą jau išbandė didžioji dalis mano draugų ir visiems iki vieno viskas gavosi sklandžiai, dėl to noriu šiuo būdu pasidalinti ir su jumis.

Jei kyla klausimas kas man iš to, tai už kiekvieną jūsų registraciją pinigus gausite ne tik jūs, bet ir aš.

Rekomenduoju registruotis kuo greičiau, nes šie bonusai bet kada gali pasibaigti.

1. Monese - 15€ bonusas už registraciją

Kaip gauti bonusą:
Norint gauti 15€ bonusą registracijos metu BŪTINAI įveskite kodą „BARBO271“ , bonusą gausite atlikę pirmą mokėjimą naudojantis Monese kortele.

Programėlę galite atsisiūsti play store arba app store. Programėlė turi ir lietuvišką versiją. Prisiregistravus reikės patvirtinti tapatybę ir užsisakyti nemokamą Monese kortelę.

2. Change 10€ bonusas

Kaip gauti bonusą
Būtinai registruokitės per šią nuorodą: https://change.gifts/r/mykolasr4503

Kai prisiregistruosite, tiesiog padarykite bankinį pavedimą į savo Change sąskaitą, o atėjus pinigams gausite 10€ vertės Bitcoin. Bitcoin iškarto galėsite išsikeisti programėlės viduje, o gautus pinigus ramiai persivesti atgal į savo banko sąskaitą.

3. Crypterum 5€ bonusas

Kaip gauti bonusą?
Tereikia prisiregistruoti programėlėje ir patvirtinti tapatybę. Pinigus gausite iškarto ir galėsite persivesti sau į banko sąskaitą. Norint gauti bonusą, parašykite sms žemiau nurodytu numeriu, kadangi pakvietimą reikia siūsti žinute.

4. Dukascopy 5€ bonusas

Norint gauti bonusą jums reikės prisiregistruoti programėlėje, registracijos metu turėsite įvesti kodą: MRE-FJX
Prisiregistravę atlikite tapatybės patvirtinimą, kai patvirtins tapatybę ir aktyvuos jūsų paskyrą, iškarto gausite 5€ bonusą kurį galėsite persivesti sau į kortelę. Nuoroda į programėlę: http://tiny.cc/ur0scz

5. Curve 5£ bonusas

Taip, šį karta uždarbis bus svarais, tad gausite šiek tiek daugiau eurų.

Kaip gauti bonusą?
Registruojantis naudokite kodą EKGR849N ir gausite 5£ pirmą kartą atlikę mokėjimą su savo Curve kortele, kurią galėsite užsisakyti nemokamai. Atsisiųsti čia: https://curve.page.link/JVLq


Jei kiltu kokių klausimų, tiesiog rašykite man sms +37062176493 .

Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku