VARIKLIŲ MOKOMIEJI STENDAI

Transporto, automobilių servisai, remonto paslaugos (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Veiksmas:Parduoda

Variklių mokomieji stendai

Mechatronika, Lenkija

Aprašymas:

Variklių mokomieji stendai:
- Vienaeilis benzininis variklis
- V-tipo benzininis variklis
- Dyzelinis variklis su aukšto slėgio kuro siurbliu – TDI
- Dyzelinis variklis, common rail
Variklių stendai yra svarbūs didanktiniai įrankiai profesionaliose mokymo įstaigose, norinčiose moderniai ir tiksliai apmokyti savo mokinius. Pirmame mokymo etape su šiais stendais mokytojai gali parodyti specifinių variklių konstrukciją, jo sudedamųjų dalių išsidėstymą, eiliškumo taisykles, konstrukcijos charakteristikas, variklio dalių kontrolinius matavimus ir daug kitų funkcijų. Antrame mokymo etape variklių stendai leidžia parodyti, kaip saugiai atlikti išrinkimo ir surinkimo darbus, dalių keitimo ir tikrinimo darbus, tokių dalių, kaip:
- Paskirstymo velenas
- Cilindrų galvutės tarpinės keitimas
- Vandens siurblio keitimas
- Jungiamosios trauklės, cilindrų sistemos ir kitų elementų būklės įvertinimas ir daug kitų galimybių.
Trečiame mokymo etape su stendais galima patikrinti studentų praktines žinias įrankių naudojime, įvertinti jų žinias apie remonto ir priežiūros procedūras, kaip, pavyzdžiui, skirstymo veleno keitimas. Taip pat šiuos stendus galima naudoti atliekant standartinius egzaminamus automechanikos srityje.
Variklis yra įmontuotas ant pasukamo stendo ir komplektuojamas su pilnu priedų rinkiniu, dalimi elektroninės sistemos bei valdymo sistemos jutikliais ir vykdikliais. Tai leidžia išmokti sudedamųjų dalių elektrinių parametrų valdymo ir matavimo pokyčius.
Matmenys: 700 x 1300 x 1100 mm
Svoris: 100 kg
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku