VASAROS darbai STUDENTAMS!

Darbas užsienyje Vilniuje skelbimas

Veiksmas:Siūlo
Šalis:Didžiojoje Britanijoje
Specialybė:Kita
Įmonės veiklos sritis:Turizmas / Viešbučiai

Hey, STUDENTAI ir MOKSLEIVIAI, geros žinios Jums!

Turime keletą pasiūlymų, kur dirbti galite tik VASAROS laikotarpiu, tad spėsite per vasarą užsidirbti ir laiku sugrįžti į mokslus!

Pasiūlymai:

➡️ Darbas antrinių žaliavų rūšiavimo fabrike Šiaurės Airijoje. Čia ne tik, kad galima dirbti tik vasarą, tačiau visai nereikia nei patirties, nei anglų kalbos! Daug darbo valandų, geras atlyginimas. £8.35/val., būstas suteikiamas.

➡️ Darbas daržovių ir salotų fabrike Anglijoje. Stovimas darbas prie linijos, dirbama kiek vėsesnėje temperatūroje (nuo +2 iki +10 laipsnių Celsijaus), tad pabėgti nuo vasaros karščio pats tas! Alga £8.21/val., būstas suteikiamas!

➡️ Ieškomi animatoriai darbui Kipre, kur kontraktai galimi kiek trumpesni nei įprastai - tik 3 mėnesiams! Darbai viešbučiuose, įvairios veiklos bei žaidimai! Alga ~500-600€ per mėnesį į rankas, būstas bei maitinimas suteikiami NEMOKAMAI!

! Fabrikuose galima dirbti ir ilgiau, tad jei nesiruoši grįžti į mokslus arba iš viso esi ne studentas - važiuoti gali taip pat !

Reikalavimai skirtingi, kai kur būtina atitinkama patirtis ir anglų kalba, kitais atvejais nereikalinga nei patirtis, nei užsienio kalba!
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku