Naujausi skelbimai: Aplinkos tvarkymas

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Vejos įrengimas, apželdinimas, gerbūvis.
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Vejos įrengimas, priežiūra

Vejos įrengimas, apželdinimas, gerbūvis.
Vejos įrengimas, apželdinimas

Įrenginėjame ir sėjame žolių vejas, sodybose, namų valdose, parkuose, apželdiname. Atvežame minikrautuvus su reikiama įranga, atvežame juodžemį. Nufrezuojame viršutinį augalinį sluoksnį, naikiname piktžoles mechaniniu būdu, lyginame žemės sklypus, voluojame (sutankiname) gruntą, sėjame žolę arba įrenginėjame ruloninę veją. Dirbame Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Sklypų aptverimas

Sutvarkome gerbūvį ir aptveriame sklypus Vilniaus rajone ir Vilniuje. Žemės darbams naudojame minikrautuvus su įranga, gręžiame polius tvoros stulpams. Įrenginėjame ir montuojame įvairių tipų tvoras: segmentines, medines, tinklines, skardines. Statome pamatines tvoras ir tvoras be pamatų

Dekoratyvinių tvenkinių įrengimas

Naudojant mini krautuvus ir ekskavatorius su įranga, kasame ir įrenginėjame dekoratyvinius tvenkinius ir prudus. Atliekame gerbūvio, landšafto darbus.

Sklypų apželdinimas, gerbūvis

Visi gerbūvio darbai, apželdinimas. Vežame  juodžemį, žvyrą, smėlį. Medžių sodinimas. Tinkamai paruošiame dirvą vejos sėjimui: viršutinio sluoksnio purenimas, juodžemio užpylimas, lyginimas, nuolydžių formavimas, volavimas. Drenažo įrengimas. Atliekame vejos pjovimą, dekoratyvinį  tvenkinių įrengimą, dekoratyvinį  beseinų įrengimą.  Dirbame su savo technika. Parduodame ir atvežame juodžemį, smėlį, žvyrą, skaldą, skaldos atsijas.

Statome gatvės, įvažiavimo, vejos bortelius.
Formuojame sklypus, kiemus, atliekame kasimo darbus.
Tvorų įrengimas, gręžtiniai poliai, stulpų įbetonavimas, tvoros montavimas.
Apželdinimo kaina – vejos įrengimas nuo 1euro už kvm.

Parduodame juodžemį, žvyrą
Savivarčiais Vilniaus rajone, Vilniuje atvežame ir parduodame:
- geros kokybės augalinį gruntą
- juodas durpes
- augalinį sluoksnį
- vežame žvyrą (sijotas, frakcija: 0-4mm)
- parduodame smėlį
- parduoda betoninę skaldą
- akmens skaldą (frakcijos: 6-16mm; 16-32mm)

Trinkelių klojimas
Atliekant gindinio trinkelių klojimą Vilniuje ir Vilniaus rajone. Pirmiausia atžymimas trinkelių klojimo kontūras ir aukščio taškai.  Žymėjimo patogumui  naudojame  lazerinį  nivelyrą. Būsima aikštelė, takelis turi būti su 1% nuolydžiu vandens nutekėjimui. Paruošiamiesiems žemės darbams naudojame mini krautuvą.  Sekantis trinkelių klojimo etapas tai minkšto, augalinio grunto nuėmimas. Paskui klojamas ir tankinamas grindinių trinkelių pagrindas, tai  10-20 cm smėlio ir 10-15 cm skaldos sluoksniai.

Žemės darbai, sklypų formavimas
Žemės darbai, sklypų formavimas. Sklypų lyginimas, sklypo lyginimo darbai, sklypo reljefo formavimas, sklypo planiravimas, žemės darbai. Atliekame  žemės darbus prie nuosavų namų, soduose ir sodybose Vilniuje ir Vilniaus rajone. Išlyginame teritoriją, formuojame sklypo reljefą, užpilame augalinį sluoksnį, atvežame juodžemį,  įrenginėjame veją ir sodiname augalus. Sklypų planiravimui ir žemės darbams naudojame minikrautuvus su papildoma įranga: frezos  šaknų naikinimui, polių grežimo, žemės aeravimo  ir kita įranga. Formuojame takus, aikšteles, ruošiame pagrindą ir klojame trinkeles.
Tel.: +370 609 01515
statybosprojektas@inbox.lt
http://gerbuvio-darbai.eu
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku