Versle smulkmenų nėra

Įvairi grožinė, populiarioji literatūra, knygos (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Tipas:Kita
Kaina:4.05 € (14.00 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!601 paprastas raktažodis, kuris jums padės išgarsėti ir pasiekti sėkmę visose situacijose.


Pradedant internetu, e-komercija ir baigiant darbo kontraktu bei globalizacija, mūsų darbo pobūdis ir komunikacijanuolat kinta. Tačiau lieka vienas esminis faktas: negalime pamiršti mažų dalykų, detalių, kurios rodo mūsų mokėjimą su kitais bendrauti ir sąveikauti profesiniu lygiu, nepaisant mūsų pareigų ar kvalifikacijos.


Ilgametė verslo komunikacijų konsultantė ir vadovė Barbara Pachter siūlo 601 esminę taisyklę, kaip elgtis tam tikrose situacijose bei kaip konfidencialiai bei paprastai bendrauti. Jautriu stiliumi parašyta, gyvenimiškomis istorijomis paįvairinta knyga siūlo vertingus patarimus, padėsiančius pasiekti aukštesnį profesionalumo ir sėkmės lygį.


Apie autorę


Barbara Pachter yra verslo komunikacijos konsultantė, lektorė ir seminarų vedančioji, turinti nacionalinę ir tarptautinę auditoriją. Ji gvildena temas: užsispyrimas, verslo etiketas, tarptautinė komunikacija, moterų klausimas ir prezentacijos įgūdžiai. Vadovavo daugiau kaip 1 600 įgūdžių formavimo seminarų, o jos klientai yra DaimlerChrysler, Pfizer, Inc., Microsoft. Ji yra Rurgers universiteto asistentė, knygos The Power ofPositive Confrontation autorė, taip pat penkių verslo knygų bendraautorė, įrskaitant The Prentice HallComplete Business Etiquette Handbook ir The Jerk with the Cell Phone.

Peržiūrėti galite ČIA


El. p.: pagalba@knygos.lt
Svetainė: www.knygos.lt

Skelbimo ID: P2929184


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X