Viessmann vandens minkštinimas Aquahome 20n

Įvairių gamintojų įvairi smulki virtuvės technika (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Kaina, €:699 €
Veiksmas:Parduoda
Gamintojas:Kita

Vandens minkštinimo įrenginys.

Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas

Kompaktiški ir estetiški Aquahome serijos vandens gerinimo įrenginiai neužima daug vietos ir padeda kovoti su daugumos Lietuvos gyventojų rūpesčiu – kietu vandeniu.

Bendras aukštis: 106,6 cm.

Vandens įvesčių aukštis: 94 cm. Gylis: 52,4 cm. Plotis: 43,8 cm. Atstumas tarp pajungimų: 8,6 cm.

Parametrai:

Didžiausias debitas - 2,0 m2/h.
Darbinio slėgio diapazonas - 1,4 - 8,0 bar.
Vandens temperatūros diapazonas - 4-49 oC.
Didžiausias vandens kietumas - 76,8 oDH.
Dervos kiekis - 20 l.
Vidutinis jonų mainų tūris - 135 m3xof.
Didžiausias vandens našumas tarp regeneracijos ciklų esant 18odH - 4 200 l.
Apytikris druskos suvartojimas regeneracijos cikle - 3,2 kg.
apytikris vandens suvartojimas regeneracijos cikle - 100-120 l.
Pajungimo diametras - 1.
Rekomenduojamas druskos tipas - regeneravimo druskos briketai PN 973
Sūrymo kameros tūris - 50 kg.
Vandens gerinimo įrenginiai, skirti namų ūkiui

Vandens kietumas – kas tai?Vandenyje ištirpusios kalcio ir magnio druskos sukelia „vandens kietumą. Šių druskų karbonatai sudaro akmens pavidalo nuosėdas. To rezultatas – „įkyrios“ nuosėdos sanitariniuose įrenginiuose ir šildymo sistemų, vonios kambario armatūros bei buitinės technikos (skalbimo mašinų, indaplovių, kavos aparatų, virdulių ir pan.) gedimai. Akmenys taip pat padidina šių įrenginių eksploatavimo išlaidas net iki 20%.

Vandens kietumas dažniausiai išreiškiamas vokiškais laipsniais (dH). Vandentiekio vanduo turi vidutiniškai apie 18dH – taigi yra labai kietas.

Individualių vandentiekių vartotojai dažnai susiduria su papildoma problema – tai ištirpę geležies ir mangano junginiai, sukeliantys rūdis ir geriamojo vandens parametrų (kriterijų) neatitikimą normoms.


Vandens minkštinimas Vandenį minkštinančio įrenginio širdis – tai jonų mainų įkrova, iš pratekančio per jį vandens perimanti kalcio ir magnio junginius. Ši įkrova periodiškai atnaujinama skalaujant ją druskos tirpalu. Todėl sukaupti elementai (Ca ir Mg) patenka į kanalizaciją.

Įrenginys veikia automatiškai ir nereikalauja vartotojo priežiūros, išskyrus rezervuaro papildymą druskos tabletėmis. Minkštinimo procesas yra visiškai saugus sveikatai (nepridedama jokių cheminių junginių), o šiuo būdu paruoštas vanduo gali būti ir geriamas, ir naudojamas visoms namų ūkio reikmėms.


Nauda, gaunama dėl minkšto vandens vartojimo:

Cheminių valymo priemonių (skalbimo miltelių, muilo ir pan.) sąnaudų sumažinimas (iki 60%)

Radiatorių, vonių, sanitarinių įrenginių, dušo kabinų ir pan. apsauga nuo apnašų

Buitinės technikos (skalbimo mašinų, indaplovių, virdulių ir kavos virimo aparatų) apsauga nuo gedimų bei energijos sąnaudų sumažinimas

Šildymo įrenginių ir sistemų apsauga nuo akmens nuosėdų katiluose susidarymo, vamzdžių apsauga nuo trūkimo, tinkamos vandens cirkuliacijos sistemoje užtikrinimas (cirkuliacijos slėgis ir intensyvumas)

Šildymo išlaidų sumažinimas

Išplautų indų apsauga nuo nuosėdų

Geresnė išskalbtų drabužių kokybė

Odos apsauga nuo detergentų ir sausėjimoPrivalumų sąrašas:

Įrenginiai suprojektuoti specialiai vandens gerinimo reikmėms namų ūkiuose tenkinti

Unikali monosferinė filtravimo įkrova – tai apie 10% padidintas našumas ir ilgaamžiškumas iki 15 metų

Elektroninis valdymas „LOGIC – tiksli automatika, įjungianti įrenginio regeneravimo procesą priklausomai nuo realių ir prognozuojamų vandens sąnaudų – visada tuomet, kai sąnaudos yra mažiausios, pvz., naktį

Patentuota įrenginio regeneravimo sistema, veikianti tiesiogiai ir prieš srovę, siekiant minimizuoti vandens bei druskos sąnaudas ir nuotėkų kenksmingumą

Kompleksinė įranga: apvedimo vožtuvas (by-pass) su vandens kietumo reguliatoriumi, mechaninis filtras, apsauga nuo perpylimo, žarna nuotėkų nuvedimui

Visiškai sumontuotų ir paruoštų naudojimui įrenginių pristatymas.

APIE GAMINTOJĄ

Viessmann
„Viessmann Group“ (Vokietija) yra tarptautinėje rinkoje pirmaujantis šildymo, pramoninių ir vėsinimo sistemų gamintojas. Plačiame „Viessmann“ asortimente siūlomi individualūs sprendimai: efektyvios sistemos ir 1,5–120 000 kilovatų galia visoms naudojimo sritims ir visiems energijos ištekliams.

„Viessmann Group“ yra tarptautinėje rinkoje pirmaujantis šildymo, pramoninių ir vėsinimo sistemų gamintojas. 1917 m. įkurtoje šeimos įmonėje dirba 11 500 darbuotojų, grupės apyvarta yra 2,2 mlrd. eurų.

Turėdama 22 gamybos įmones 11 šalių, prekybos įmones ir atstovybes 74 šalyse bei 120 prekybos filialų visame pasaulyje „Viessmann“ yra tarptautinė bendrovė. 56 procentų apyvartos padaroma užsienyje.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku