Naujausi skelbimai: Korepetitoriai

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Visų dalykų korepetitorė 1-8kl. mokiniams
Kaina, €:8 € (27.62 Lt)
Veiksmas:Siūlo

Norite savo laiką skirti maloniam laisvalaikiui su savo vaiku, o ne namų darbų ruošai ar temų kartojimui? Aš galiu jums padėti! Kartu su mokiniu gilinsime žinias, naikinsime spragas, ruošime visų dalykų namų darbus. Galioja žemesniųjų klasių mokiniams (1-8kl).
Esu biomedicinos mokslų studentė, mokyklą prieš kelis metus baigusi 3 šimtukais. Turiu pašaukimą dirbti su vaikais: sukaupta 6 metų patirtis organizuojant dienos centrų, stovyklų veiklą vaikams ir paaugliams, korepetitorių programa.
Pamokos neprailgsta, nes derinu įvairius mokymo metodus, su mokiniais palaikome šiltą bendravimą, jog jie nebijotų būti atvirti bei užduoti rūpimus klausimus. Stengiuosi mokinį sudominti dėstomu turiniu bei informaciją pateikti jiems suprantama kalba. Visuomet labai laukiu atgalinio ryšio iš paties mokinio bei seku jo pasiekimų progresą.
Pastaruosius 3 metus reguliariai mokau žemesniųjų klasių moksleivius, taip pat užsiimu savanoriška korepetitoriaus veikla su vaikų globos namų auklėtiniais.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X