Vitamix Smulkintuvas A2500 Raudonas

Įvairių gamintojų virtuviniai trintuvai, smulkintuvai (blenderiai) (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Kaina, €:699 €
Veiksmas:Parduoda
Gamintojas:Kita

Naujas 2 litrų talpos indas turi permatomą dangtį su užrakto sistema. Dėka užrakto sistemos smulkintuvas pradės veikti kai dangtis tinkamai uždarytas. Pro dangtį jūs galite matyti patiekalų tekstūrą nenutraukiant gamybos proceso. Techniniai duomenys:

Dydis: 20.3 cm x 27.9 cm x 43.2 cm (plotis x gylis x aukštis)
Indo talpa: 2 litrai;
Galingumas: 1200-1400 W, 230V
Svoris: 5.38 kg
Naujos kartos trintuvas su 3 automatinėmis programomis ir laikmačiu.
3 automatinės programos
Rankinis valdymas ir pulsavimo funkcija
Skaitmeninis laikmatis
SELF-DETECT technologija - plakimo indo atpažinimas
Talpa su peršviečiamu dangčiu
Trys programos - kokteiliai (gamyba - 50 sekundžių), sriubos (gamyba - 5:45 minutes), ledai (gamyba - 60 sekundžių).
SELF-DETECT technologija, kurios dėka prietaisas "atpažįsta" indą ir pritaiko automatines programas pasirinktos talpos indui.

Komplekte yra grūstuvas.
Naujasis Vitamix A2500i ASCENT Series smulkintuvas užtikrina vartojimo patogumą bei išsiskiria šiuolaikišku, stilingu, bet kurioje virtuvėje idealiai tinkančiu dizainu.
Vitamix ASCENT A2500i ypatybės:
3 automatinės programos
Rankinis valdymas bei pulsavimo funkcija
Skaitmeninis laikmatis, rodantis plakimo trukmę
Plakimo indo atpažinimas naudojant SELF-DETECT technologiją
Pažangi saugaus veikimo technologija
Atnaujintas plakimo indo dizainas su peršviečiamu dangčiu
Inovatyvus, visose virtuvėse tinkantis kompaktiškas dizainas
Trys programos - Kokteiliai, Karštos sriubos ir Ledai - automatiškai nustato laiką ir prietaiso greitį priklausomai nuo plakimo indo dydžio ir sustabdo blenderį programai pasibaigus.
Mėgstamiausi kokteiliai tampa tolygios kreminės tekstūros per 45 sekundes
Karštą, garuojančią sriubą iš šviežių nevirtų daržovių blenderis paruošia per 6 minutes
Ledų desertų gamyba trunka tik 1 minutę
ASCENT A2500i smulkintuve taip pat yra įdiegtas rankinis greičių valdymas bei pulsavimo funkcija, kurių dėka galėsite plakti, kapoti, smulkinti ir net minkyti - galingas ir efektyviai veikiantis ASCENT A2500i variklis sujungia įvairius virtuvės prietaisus viename. Nustebinkite savo šeimą šaldytų vaisių ledais, pamaloninkite draugus gardžiais užkandžiais ar pasiruoškite sau baltyminį kokteilį sekančiai treniruotei!
Technologinė naujovė: Plakimo indas su SELF-DETECT technologija

Visuose ASCENT Series plakimo induose yra įdiegta SELF-DETECT technologija, kurios dėka prietaisas "atpažįsta" indą. Tokiu būdu blenderis pritaiko automatines programas pasirinktos talpos indui, be to prietaisas nepradeda veikti, kol indas nėra teisingai uždėtas ant variklio bloko. Pavyzdžiui pasirinkus Kokteilių programą ir uždėjus mažos talpos indą, prietaisas veiks trumpiau ir panaudos mažiau elektros energijos. Pasirinkus Sriubos programą prietaisas veiks tik uždėjus indą su dangčiu, kadangi karštiems garams išeiti reikalingos angos, kurios yra 2 l talpos inde. Jei pasirinkta programa nėra tinkama pasirinktam indui, smulkintuvas neįsijungs. Šios technologinės naujovės dėka ir pradedantysis naudotojas smulkintuvą gali naudoti saugiai ir lengvai.
Naujasis indas

Naujasis 2 litrų talpos Vitamix Ascent indas turi peršviečiamą dangtį su užrakto sistema, kurios dėka A2500 smulkintuvas pradės veikti tik tuomet, kai dangtis yra tinkamai uždarytas. Pro peršviečiamą dangtį jūs galite stebėti gaminamus patiekalus ir jų konsistenciją nenutraukiant plakimo proceso. Jei pageidaujate įdėti papildomų ingredientų malimo metu, tai galite padaryti atidarę dangtelį, esantį dangčio viršuje.
Norėtumėte paruošti mažesnes patiekalų porcijas? Tuomet rinkitės papildomus mažesnės 600 ml ir 225 ml talpos indus.
Visi Vitamix Ascent indai yra gaminami iš tvirtos Tritano medžiagos, kurios sudėtyje nėra sveikatai žalingo bisfenolio A (BPA-free).
Gaminant ledus bei tirštus patiekalus, tokius kaip riešutų sviestas ar avinžirnių humusas, darbą itin palengvins Vitamix komplekte esantis grūstuvas. Jo dėka jums nereikės stabdyti smulkintuvo darbo ir krapštyti maisto nuo indo sienelių.

Vitamix Ascent A2500i komplekte: blenderio korpusas, 2 l talpos indas, grūstuvas, naudojimo instrukcija lietuvių kalba, naudojimo patarimų knyga First Blends.

https://www.blend.lt/vitamix-smulkintuvas-a2500-raudonas.html
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku