Voreno Bafeto kelias

Įvairi grožinė, populiarioji literatūra, knygos (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Tipas:Kita
Kaina:11.58 € (40.00 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Labai geraKai kalbama apie Voreną Bafetą, pribloškia skaičių dydžiai. Daugelis investuotojų mąsto šimtais ar tūkstančiais, o Bafetas gyvena milijonų ir milijardų pasaulyje. Tačiau tai nereiškia, jog negalime iš jo pasimokyti. Priešingai. Analizuodami jo mąstyseną, mes galime modeliuoti savo veiksmus.


Vorenas Bafetas (Warren Edvard Buffett) gimė 1930 m. Omahoje, Nebraskos valstijoje. Šiandien jis vadinamas Omahos išminčiumi ir yra tarp turtingiausių mūsų planetos žmonių. Jo turtų šaltinis – sėkmingos investicijos.


Kasmet žurnale „Forbes“ skelbiamas 400 turtingiausių amerikiečių sąrašas. Kiekvienais metais sąrašas keičiasi, nes kinta aplinkybės, iškyla ir smunka kompanijos, tačiau kai kurie vardai jame išlieka visada. Tarp žmonių, nuolatos vardijamų sąrašo viršuje, yra multimilijardierių, kurių turto šaltinis – tam tikras gaminys (pavyzdžiui, programinė ar techninė kompiuterių įranga), tam tikra paslauga (pavyzdžiui, mažmeninė prekyba) ar laiminga kilmė (paveldėjimas). Iš penkių visuomet aukščiausiai esančiųjų tik vienas susikrovė turtą iš investicijų. Tai Vorenas Bafetas.


Kai Robertas Hagstromas 1994 metais pirmąsyk išleido „Voreno Bafeto kelią“, ši knyga greitai atpo fenomenu. Ligi šiol jos parduota per 1,2 milijono egzempliorių. Knygos populiarumas liudija jos analizės tikslumą ir patarimų vertę.

Peržiūrėti galite ČIA


El. p.: pagalba@knygos.lt
Svetainė: www.knygos.lt

Skelbimo ID: P2903886


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X