ZXHN F601 optinio tinklo maršrutizatorius

Kompiuterių tinklo maršrutizatoriai (router) (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:35 € (120.85 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Parduodamas visiškai naujas ZXHN F601 tinklo maršrutizatorius. Maršrutizatoriaus parametrai:

GPON Interface
Optical port: 1 x GPON interface (SC/PC or SC/APC)
Transmission Distance: 0 ~ 20km
Transmit rate: 2.488Gbps downstream; 1.244Gbps upstream

User Network Interface
1 x10/100/1000Base-T
Half/full duplex; Auto MDI/MDIX; Auto negotiation

Optical Module
Wavelength:
Receiving: 1480~1500 nm
Transmitting: 1290~1330 nm
Receiving Sensitivity: -28dBm
Transmitting Optical Power: 0.5~5dBm

Physical Performance
Power consumption:
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X